Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nem hiszek a horoszkópban, de...

Nem hiszek a horoszkópban, de úgy hallottam több, megerősített példa kapcsán, hogy a legrosszabb csillagjegy a Szűz. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Kiemelném, hogy nem alkotok véleményt, és tudom, minden csillagjegy képviselői közül akad jó és rossz ember egyaránt.

2020. júl. 2. 19:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
88%
Ez nem igaz. Már bocsi de én ezt nemtudom, hogy kitől hallottad de az nagyon nem ismeri a horoszkópokat. Persze vannak rossz és jó Szűz csillagjegyű emberek de általában a legrosszabb és legutáltabb csillagjegyek a: Skorpió, Oroszlán, Ikrek, Rák, Kos. Én ezt az ötöt szinte mindenhol látom és minden ilyen témánál hallom. Egyébként én Oroszlán vagyok és nagyon sok embertől már megkaptam hogy hiú, makacs, idegesítő, nagyképű, beképzelt, önközéppontú vagyok és még tudnám sorolni, hogy mit képzelnek rólam. De a legjobb barátnőim (az egyik Kos a másik pedig Nyilas) szerintük barátságos, kedves, nagylelkű,magabizos vagyok. Vagyis minden embernek más a vélemyénye a csillagjegyekről :)
2020. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

19:16

Értem, tehát tévesen informált az ismerősöm.

Nem akartam semmi rosszat ezzel.

2020. júl. 2. 19:30
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
A szűz gyerek nevelése során tényleg figyelni kell arra, hogy ne legyen finnyás, kritikus, szőrszálhasogató. Erről már korán le kell tiltani. Ha sikerül, akkor nem rossz jegy. Nekem csak azokkal a szüzekkel van bajom, akik undorítóan kényesek a kajára és mindenkit kritizálnak. Sajnos nem egy ilyet ismerek.
2020. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ikrek vagyok, mindenhol megbélyegzéseket kapok, mert az "ikrek megcsaló" jegyek. Pedig soha nem csaltam meg senkit, engem csaltak meg többször is.

Viszont az igaz, hogy nagyon kreatív ember vagyok.

A horoszkópok nagyvonalban igazak, valamint van három fejlettségi szintje minden horoszkópnak.

Valamint bizonyos kor után nem a horoszkóp, hanem az aszcendens számít, ami nem keverendő.

Az se igaz rám hiába vagyok ikrek, hogy szeretek túl sokat locsifecsizni, meg, hogy a társaságok középpontja akarok lenni. Nem, én pont kívül akarok esni, sokkal nagyobb hallgatóság vagyok.

A horoszkóp egy átlag összegzés csak, ami nem húzható teljesen egy emberre.

Személyiség függő teljesen.

Például nekem van két vízöntő ismerősöm, azt mondják a vízöntők nagyon intellektuálisak. Na a két ismerősöm marhára nem az, az egyik alkoholista munkanélküli, a másik meg komolyan egy üres fejű... De annyira üres fejű, hogy komolyan nem tudja sose merre nyílnak az ajtók és haza fele is eltéved...

Van aljas az ikrekben, mint minden emberben; ismerek aljas, manipulatív Halakat is, de nem mindenki az.

Személyiségfüggő minden inkább :)

2020. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szűz egy nagyon jó jegy. Nem szokták szeretni mert általában őszinte és kritikus amit az emberek többsége nem visel jól (pedig lenne mit tanulni a kritikáikból csak az emberek inkább megsértődni szoktak ezeken) de a tapasztalatom az, hogy az intelligensebb szűz csak akkor mondja el ezeket ha kérdezik (amúgy csak gondolja ebben biztos lehetsz) és akkor viszont kíméletlen. Vitatkozni sem lehet velük, ha belemegy a vitába azt azért teszi mert biztos benne, hogy igaza van és mivel a legapróbb részletekre is odafigyel simán lealázza a másikat amit szintén nem szeretnek az emberek (én sem). Illetve azt sem, hogy érzelemmentesek (vagy annak látszanak), a lelkiismeretük pedig valahol nagyon mélyen van.

Törődőek viszont, gondoskodóak, reálisak, precízek és szerintem a kritikusságuk is jó, én legalábbis jól veszem a kritikát és inkább egy őszinte kritikát értékelek mint a hazug seggnyalást.

Pont amúgy nemrég egy külföldi oldalon lévő szavazást láttam ahol a skorpió, a rák, a nyilas és az ikrek magasan győzedelmeskedtek ameddig a föld jegyeket szinte senki nem mondta legrosszabnak. Amúgy viszont nyilván mindenkinek mással gyűlt meg a baja és úgyis azt a jegyet fogja mondani. 😅

2020. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom szűz,és nagyon őszinte! Sokszor már bántóan is. Ha megkérdezem tőle, hogy áll rajtam egy ruha, akkor bizony őszintén elmondja, hogy nem jól áll, de azt is hogy miért. Kezdetben voltak emiatt konfliktus köztünk, de ma már könnyen veszem megszoktam. Amúgy segítőkész, mindenkinek segíteni akar. Lehet rá számítani a bajban.
2020. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Woow srácok, nekem lehet Szűz kéne, ha ennyire őszinte.

Persze nem lehet mindenkire ráhúzni ezt.

Ikrek-Szűz milyen? XD

2020. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a horoszkópom és az asszcendensem is Szűz.

Hát,szerintem sem a legjobb csillagjegy. Rossz tulajdonságaim,hogy nagyon finnyás vagyok,egyáltalán nincs önbizalmam, nehezen tudok megnyílni,állandóan szorongok, szinte mindent túl gondolok,de hát ezek sem biztos hogy csak a horoszkópomnak tudható be.

Viszont egyáltalán nem vagyok takarítás mániás(ahogy mondani szokták) és egyáltalán nem vagyok kritikus sem. Viszont az igaz,hogy nagyon őszinte vagyok és ezt ugyanúgy másoktól is elvárom.


Az hogy melyik a legrosszabb,azért sem lehet megállapítani pontosan,mert mindnek van ugyanannyi jó és rossz tulajdonsága. Egyébként én is sokmindenkitől hallom,hogy ez rosszabb csillagjegy,de én ugyanannyi embertől hallom pl a Skorpiót is rossznak.


#7

"Ikrek-Szűz milyen?"

Tapasztalatból mondom,szerintem nem rossz páros. Általában eddig az volt,hogy az Ikrek jegyű ismerőseim,túl sokat beszéltek hozzám képest,nekik be nem állt a szájuk,én meg alig beszéltem. A Szűz inkább gondolkodó,átgondolt típus,az Ikrek meg hirtelen cselekvő,sokszor úgy éreztem hogy unják magukat mellettem,de ezeket a különbségeket ha elnézik egymásnak,akkor egész jó páros.

2020. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#8: Köszi a választ komolyan, lehet jobban ránézek azért a Szűzekre, lehet hamarabb találnék párt akár ilyen "fura" Ikerként 🤔
2020. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nincs így, a Szűz eléggé jó természetű lény, igaz, meg kell szokni, de jó vele együttlenni.
2020. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!