Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek milyenek szűz...

Szerintetek milyenek szűz csillagjegyű emberek? Olyan kibírhatatlanok mint Rákok? Én kedvelem szűz csillagjegyű embereket

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 19:42
 1/8 anonim válasza:
Jelenleg az elektronikus eszközök kategóriában van a kérdés, nem idevaló. Egyébként az én csillagjegyem szűz, viszonylag sok barátom van, akik szeretnék, szóval nem hinném, hogy kibírhatatlanok vagyunk. :D
2020. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elnézést rossz kategória
2020. júl. 13. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Apukám is szűz, és nagyon jó ember.
2020. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg az egész horoszkópos dolog csak egy legenda, hülyeség! Mindenkinek egyedi a viselkedésformája és a stílusa! Nincs két ugyanolyan ember. Van kibírható és van kibírhatatlan szűz vagy rák! Kibírhatatlan vízöntő vagy mérleg is van, és kibírható is!
2020. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Én nem szeretem azokat az embereket, akik anyagiasak és minden kapcsolatuk érdekkapcsolat. Márpedig a szűz ilyen.
2020. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Illúzióromboló leszek, a horoszkóp egy badarság. Mindenkinek vannak öröklött viselkedésformái, amiken nem (vagy marha nehezen, szenvedés árán) tud felül kerekedni, illetve van az érme másik része, ami ez esetben a tanult viselkedési formákat jelenti. Az évek során szépen lassan a környezeted és az öröklött dolgok fogják megformálni a személyiségedet, nem pedig holmi humbug horoszkóp fogja elmondani, hogy te milyen is vagy...

Ez az egész horoszkóposdi inkább csak egy sokszor hasznos, de ez esetben mondhatni káros "gondolkodási módnak", a kategorizálásnak tudható be. Ugyebár így működünk, mintákat, kategóriákat keresünk a beáramló rengeteg információnak, amivel nap mint nap találkozunk és szépen csoportosítunk mindent fejben. Sokszor tényleg jobb, egyszerűbb így megemészteni a dolgokat, de mikor már átmegy ez az egész kitalálósdiba és a horoszkóp lesz az eredménye... No, akkor nem épp hasznos. Én így látom.

Ha engem kérdezel, nincs olyan, hogy ez és az a horoszkóp kibírhatatlan. Én pl ikrek vagyok, amiknek van pár jellemvonása, amik igazak rám, de eléggé általánosak, a kb. fele pedig nem is igaz rám. [link] - de azért na, meg lehet nézni a leírást. Kíváncsiság, fokozott tudásvágy? Na ne mond, nem mintha az egész emberiség mint faj maga ne ilyen lenne (nem véletlen fejlődik folyamat a technológia)... Mindig új kísérlet, új találmányok, új határok feszegetése. Szeret beszélgetni, nem bírja az egyedüllétet? Na ne, tudod melyik faj nem bírja még az egyedüllétet? Igen, pont az emberi faj (elvégre társas lények vagyunk). Én ezért nem bízok a horoszkópban.

(Random kategória offom volt ez a kis szösszenet)

2020. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3-as válaszoló vagyok:

Szerintem is egy butaság az egész. Én nem szoktam napi szinten követni az ezotéria rovatot, hanem a kérdező az elektronikus eszközök közé rakta véletlenül a kérdést, és ott láttam, és csak leírtam a véleményemet.

2020. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szűz csillagjegy szülöttei a tapasztalataim alapján a legokosabb emberek közé tartoznak. Az érzelmeiket nem szeretik kimutatni, ridegek. Realisták, perfekcionisták, materialisták, tervezők, kritikusak, gyakran szorongó emberek.

A rák érzelemvezérelt, álmodozó, gondolkodásban és tervezésben nem a legerősebb, impulzív, sértődékeny emberek.

A két jegy közös tulajdonságai a gondoskodás és a melankóliára való hajlam, ezen felül mindenben ellentétesek kb, mindenki döntse el melyik szimpatikusabb vagy melyik kibírhatatlanabb számára. Abban egészen biztos vagyok, hogy van kibírhatatlan szűz is és rák is a világon.

2020. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!