Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen két kos csillagjegyű...

Milyen két kos csillagjegyű ember kapcsolata?

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a két ember személyisége.
2020. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Bizony, a két ember személyiségétől függ. A horoszkópnak természetesen semmi köze ehhez.

De tegyük fel, ha mindketten hisznek a horoszkópban, akkor valószínűleg hasonlóan alacsony iskolázottságúak, nagyjából egyforma szellemi képességekkel rendelkeznek, tehát jó eséllyel akadhat közös érdeklődési kör más témákban is. Ha mindketten normálisan szocializálódtak, valószínűleg kijönnek egymással.

De mint mondtam, ez ezer dologtól függ, a horoszkópjukat kivéve.

2020. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kos vagyok, és általában utáltam a kosokat. :D
2020. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinyírják egymást, az tuti.
2020. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Kos vagyok, és fogalmam sincs, hogy mások milyen csillagjegyben születtek, mert semmit nem számít. Ennyi erővel szemszín meg fülforma alapján is lehetne csoportosítani embereket.
2020. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha már ezotéria téma, akkor szerintem megölik egymást. Anyám kos és instant elpusztít mindent, ami az útjába akad. XD
2020. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!