Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akinek van mérleg csillagjegyű...

Akinek van mérleg csillagjegyű ismerőse, az leirná a belső tulajdonsagait? Jó vagy rossz ember? Hűséges, hűtlen? Bármit!?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Mérleg vagyok. Egy jó jellemzést találtam,ami illik rám. A helyesírásért bocsi, csak másolt szöveg,nem én ìrtam.


A MÉRLEG !


Állatövi miértek: Az utolsó csepp


Tudtad, hogy Mérleg szülötteinek van a legszimmetrikusabb arcuk? Arcuk mindkét oldala szinte teljesen egyforma, akár a mérleg két serpenyője.


Apropó serpenyő!

Minden embernek, akivel csak kapcsolatba kerülnek, adnak egy képzeletbeli „mérleget". A mérleg egyik serpenyőjébe helyezik Önmagukat, azaz a szeretetük, szimpátiájuk súlyát, míg a másikat üresen hagyják!


Ettől kezdve az adott kapcsolatban hosszú időn keresztül angyalként viselkednek, vagyis olyan dolgokat tolerálnak és nyelnek le, amit mások nem! Azonban ez csak a látszat! És itt kap szerepet az üres serpenyő! Minden egyes tolerancia után, amit a másik idővel már észre sem vesz, egy „toleranciacseppet" csepegtetnek az üres serpenyőbe...


Bizonyos szinteknél megpróbálnak szólni, bár nevén nevezni a problémát ekkor sem nevezik, inkább vitát provokálva jelzik, hogy a serpenyő betelni készül!


Miért nem nevezik nevén a problémát?


Mert ugyanazt várják el, amit önmaguk is teljesítenek! Számukra a problémák kitalálása és megoldása, a kölcsönös szeretet bizonyítéka. Ezért nem nevezik nevén a problémát, mert az szeretnék, ha arra a másik jönne rá, és oldaná meg pontosan úgy, ahogyan azt Ők is teszik, tennék!


Tudtad, hogy odáig is elmehetnek a figyelmeztetésben, hogy egyszerűen megveszik a másiknak azt, amit egyébként Ők akartak?


Szóval a serpenyő szépen telik... míg nem elérkezik az utolsó csepp! Ezt bármi kiválthatja, egy rossz szó éppúgy, mint egy cselekedett! Azok számára akik nem ismerik a Mérleg típusú emberek ezen tulajdonságát, megdöbbentő események részeseivé válnak! Ugyanis az addig oly türelmes és toleráns Mérleg típus az egyik pillanatról a másikra gyökeresen megváltozik!

Kíméletet nem ismerve, egyszerre visszaadja mindazt, amit az évek során a serpenyőjébe gyűjtögetett.


Ez rendszerint a következő dologban nyilvánul meg: a másik semmibe vétele mellett látványosan feláll, elválik, mással mindent újra kezd.


Amennyiben ilyen típusú emberrel vagy érzelmi, esetleg üzleti kapcsolatban, nem árt, ha tudod: neked is van egy képzeletbeli mérleged... s ha ez a mérleg egyszer átbillen, sajnos már semmit sem tehetsz! Előtte viszont annál többet!

2020. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Általában kiegyensúlyozott, nyugis típus. Nem szereti a konfliktusokat, inkább hallgat, nem vitázik. Ez lehet rossz tulajdonság is.

Népszerű, sok barát veszi körül, de kevés emberrel igazán bensőséges a viszonya.

2020. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Leírom az összes mérleg jegyű ismerős főbb jellemzőit.


Nő 1 : rendkívül lusta volt, a lányát cselédnek használta, a kos jegyű férjének is az ágyból dirigált. Mindegyik gyereke más apától van. Feleségnek és anyának is egy nagy nulla volt, mégis a lábai előtt hevertek a férfiak.


Nő 2 : kényes, nyafogós pláza 3,14cha, aki nevet adott a rózsaszín asztal terítőjének.


Nő 3 : sz.rkeverő, depresszióra hajlamos.


Nő 4 : semmihez nem ért, mégis megél a csodálóiból (Kiszel Tünde)


Nő 5 : évekig nem tudta eldönteni mi legyen, így 2 teljesen eltérő diplomát is szerzett.


Nő 6 : elbűvölő, szép kislány baba, aki mindenkit az ujjai köré csavar.


Nő 7 : semmit nem tud rögtön eldönteni. Pl. egy telefont is hetekig tart kiválasztani a sok lehetőség miatt.


Férfi 1 : nem tudja eldönteni, hogy elváljon-e vagy sem szűz jegyű feleségétől, de bezzeg flörtölni azt tud másokkal.


Férfi 2 : okos és imád táncolni, feleségét is egy táncklubban ismerte meg. Nem tudom, hogy hűséges - e, de sok nővel beszélget, már-már flörtöl.


Férfi 3: házias, szeret táncolni, hűtlen.


Férfi 4 : önmutogatásból él, máshoz nem ért (Győzike)

2020. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Kiszel Tünde nyilas, Győzike meg bak.
2020. ápr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Az 1-es nagyon jót írt. Eddig nem is gondoltam erre tudatosan, de valóban így van.
2020. ápr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül hűtlen, de lételeme a flört. A flörtölés képessége alap dolog a mérlegeknél.
2020. ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm és több munkatársam is Mérleg. Kijövök velük, de vannak dolgok, amik nekem annyira nem tetszenek.


Az én tapasztalataim: pletykásak, mindenkit kitudnak beszélni valamiért, viszont amit mondanak a hátad mögött azt általában megmondják a szemedbe is, bár nem mindent. Mikor valaki felidegesíti úgy igazán, akkor nagy felháborodással és szinte már utálattal beszél róla, de amikor szemtől szemben találkozik az illetővel, mintha mi sem történt volna, így nem igazán lehet eldönteni, hogy most akkor kedveli az illetőt csak most éppen dühös rá valami miatt vagy nem kedveli az illetőt csak elviseli és nem viselkedik vele bunkón, mert nem akar konfliktust. Nagyon hangulatemberek. Szinte percről percre változik a hangulatuk. Egyik percben még jókat nevetgél, türelmes, csinálja a jó hangulatot és tök jól ellehet vele lenni, következő percben pedig flegma és durcizik, elcseszi mások jó kedvét is. Nagyon türelmes jegynek mondják, de én inkább úgy mondanám, hogy könnyű felidegesíteni és könnyen felmegy benne a pumpa néha apróságok miatt is, de nem kezd el kiabálni és veszekedni azzal, aki miatt felidegesítette magát, hanem vesz egy mély levegőt és megpróbálja higgadtan, nyugodtan elmondani, hogy mi a probléma, de nem mindig tud ilyen higgadtan beszélni a másikkal. Van amikor kicsit keményebben, tőle nem annyira megszokott stílusban reagál pl hevesebben, hangosabban, indulatosabban. Ez általában akkor következik be, ha amúgyis rossz napja van és úgymond tele van a hócipője. Általában szeret társaságban lenni, szereti az embereket, de ez sem mindig van így. Népszerű, de nagyon kevés olyan ember van a környezetében (ha van egyáltalán), akit tényleg a barátjának mondhat, akivel őszinte lehet és elmesélhet neki bármit. A flörtölés ösztönösen jön neki. Sokszor észre sem veszi, hogy már megint flörtöl. Csábító pillantásai vannak, szép mosolya, jó humora, szeret nevetni és általában élvezi az életet, szereti a táncos mulatságokat és szeret a táncparketten lenni. Ritkán van egyedül, mindig talál magának társaságot. Párkapcsolat terén könnyen talál magának partnert, de annak ellenére, hogy minden emberi kapcsolatában igyekszik harmóniát és jókedvet teremteni, sajnos ennek ellenére a párkapcsolatban érhetik csalódások, gyakran él olyan kapcsolatban, ahol nem értik meg egymást, nem jönnek ki jól, mennek a veszekések. A szerelemben ritkán van szerencséjük, mert olyan partnert választanak, aki lehet, hogy külsőre jól néz ki, tetszik nekik, szeretik is, de olyan belső tulajdonságai vannak, hogy egyszerűen nem jönnek ki egymással. Jó emberismerők és rafináltak, ennek ellenére sokszor kerülnek áldozat szerepbe.

2020. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én az első válaszolót alá tudom támasztani. Nem tudom, hogy amit leírt az mennyire általános jellemzője az embereknek, de én mérleg vagyok, és rám nagyon igaz (sajnos).
2020. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Van egy barátnőm, akinek két hónapja van egy idősebb,Mérleg pasija.

Amilyen kedves és odaadó volt a férfi az elején,olyan gyereklelkű és elviselhetetlen most. Mindenért hisztizik, szó szerint, elvárja hogy a barátnőm minden percéről beszámoljon neki, ha velem jön sétálni egy héten egyszer egy kicsit, már azért is megy a pofavágás , a durca. És mindez nagy hangon, akár az utcán is, mindenki előtt. Mindenben az legyen, amit akar, mindenhová csak oda menjenek ahová a férfi akarja. Egyébként egyszer láttam ezt a Mérleget,hát, hiú páva enyhe kifejezés rá. Kirakatokban nézi magát az uvegben, feketében jár, mert az soványít, szoláriumozik,stb. Egyáltalán semmi férfias nincs benne, nem értem a barátnőm mit eszik rajta. A jókedvű, vagány barátnőmből egy besavanyodott uborkát csinált a férfi bő egy hónap alatt.


Remélem, lesz annyi esze,hogy ezt a hiú pávát otthagyja hamar.Még annyit, hogy az ágyban is nulla, csak bújni és simogatni akar,mint egy gyerek.

Megfogadtam, nem szólok bele a dolgukba.

2020. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%
Azt hiszem ilyen barátnőt sosem szeretnék mint amilyen te vagy utolsó hozzászóló...
2020. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!