Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika csillagjegyű férfi...

Bika csillagjegyű férfi vagyok, Mérleg aszcendenssel. Ez alapján mit lehetne elmondani rólam? (A lenti szövegen kívül.)

Figyelt kérdés

"A Mérleg aszcendens alapján igazságos vagy és harmóniára törekszel. Fejlett szépérzéked lehet, jellemző a jó megjelenés, de a kedves természet is. Természetes képességed van mások viselkedését visszatükrözni. Tapintatos vagy és figyelmes a környezetedre. Személyes varázzsal rendelkezel. Kerülöd a szélsőséges vagy egyoldalú álláspontokat. Mivel szükséged van a külső jóváhagyásra és elfogadásra, hajlamos vagy elnyomni saját kellemetlen érzéseidet, hogy ne sérts meg másokat. Harmónia igényed kiterjed fizikai környezetedre és személyes megjelenésedre. Képleted uralkodó bolygója a Vénusz."


+ (Ami szerintem egyáltalán nem igaz rám.)

"Szereted mások társaságát, kis és nagyobb csoportokat egyaránt, és a kapcsolatokat általában. A társasági életed a személyes érdekeid, vagy akár a családod és munkahelyed ellenében is mehet."



2020. júl. 14. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A bikák türelmesek, nem rohannak egyből a dolgok közepébe, ezért sokszor kalkulálnak az esetleges fennálló kockázat miatt, ami a konzekvens gondolkodásra utal. Szeretik a megerősítést, ebből nyernek erőt. Ez teszi őket naggyá. Sokat számít a külső áramból jött dicséret. Szeretik az olyan formát, ahol meg lehet mutatni a művészeti érzékletüket. A türelemmel egyaránt a kemény munka gyümölcse is jellemző rájuk, mely eufóriaként hat személyiségükre.

Remélem segítettem. :)

2020. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megállapítani, csak a születési ábrából lehet dolgozni és jellemet térképezni.Például ha a születési uralkodód, ami ugye a Vénusz esésben van, máris nem vagy olyan kedves...És még sorolhatnám.
2020. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azok a bikák, akiket ismerek nagyon makacsak. Elég könnyen felhúzzák magukat ezen-azon.
2020. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Képzeld én meg bika nő vagyok mérleg aszcendenssel. Ha magamat akarnám jellemezni: hihetetlen kifinomult a stílusérzékem, nagyon szeretem a harmónikus környeztetet, embereket. Zárkózott és távolságtartó vagyok általában de néha minden előzmény nélkül első találkozásra megkedvelek embereket. Nincs sok kapcsolatom, de az a néhány nagyon régi, több éves-évtizedes barátság. Élvezem az intelligens emberek társaságát. Nálam ebből a szempontból kell megugrani a lécet.
2020. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!