Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg lehet látni a csillagj...

Tényleg lehet látni a csillagjegyek/bolygók hatását egy személy megjelenésén, külsején, arcán? ( lent több kérdés is! )

Figyelt kérdés

Attól tartok , hogy megint sértegetni fognak vagy csak kioktatni... Ezért kérem, hogy az válaszoljon akit érdekel a téma! Köszönöm!


A kiírt kérdéssel kapcsolatban érdekelne a véleményetek, illetve linkelek egy érdekes arcot és arról is kérdezek, leírom a gondolataim...

NEM arra vagyok kíváncsi, hogy az illető a képen szép-e vagy hogy kedveled-e!!!


Tehát a kép: [link]


A további kérdések:


- 1. Elsőre milyen napjegyűnek illetve milyen aszcendensűnek tippelnétek kinézet és kisugárzás alapján? ( Ha lehet ne keress rá! )

- 2. Ti milyen jegyek ( vagy bolygók ) jellegzetességeit látjátok rajta?

- 3. Mit gondoltok van rajta valami Oroszlános?

- 4. Mérleges vagy Kosos?

- 5. Vízöntős vagy Skorpiós?


Saját gondolataim/válaszaim:


A példámul hozott híresség horoszkópja és ezzel kapcsolatos információk a neten megtalálhatóak... Ez alapján nála a leghangsúlyosabb jegyek az Oroszlán, a Mérleg és a Rák, ami a napjegye is.


1. -Én elsőre mondanám őt Skorpiónak vagy Baknak, esetleg Vízöntőnek vagy Vízöntő, Bak aszcendensűnek.

2. , 3., 4. , 5. - A következő jegyek jellegzetességeit látom rajta:

Vízöntő - főleg az alapján amit olvastam a jegy leírásában. Nagy fej, érdekes kék-zöld szem, fülcimpa nélküli fül. Viszont ha megnézitek a horoszkóp ábráját

elvileg nincs Vízöntő hatás nála...

Skorpió - Bár az asc-je Mérleg, de még a Skorpió is az

1-es házában van és az Uranusz áll benne... Nekem valamiért inkább Skorpiós.

Oroszlán - a feltűnő,szuggesztív tekintete valamint a szája miatt, meg a fölötte lévő jellegzetes "gödröcske" miatt. Egyébként a viselkedésében azt hiszem valóban érzékelhető a domináns Oroszlán jegye.

Kos - A vörös haja és a szemöldöke miatt...


Elnézést ha kicsit zavaros vagy össze-vissza amit írtam! Remélem azért lehet sejteni mit akarok!


Még a végére is írom, hogy a kötekedést és sértést kérlek kerüljétek, mert tudomásom szerint én nem sértettem meg senkit, így te se tedd! Ha nem tetszik kerüld ki a kérdésem!


Az értelmes véleményt és válasz viszont előre is megköszönöm! :)



2016. aug. 11. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Igen, lehet :)
2016. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Bár szerintem a Skorpió meg a Kis hasonló. Szúrös tekintet stb.
2016. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

:D

Nem, nem lehet.

2016. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Kis zavart érzek az írásodban.

Mivel ő rák, ezért a napjegye ikrek. De az ikrek a szellemiségét határozza meg, a testiségét a vele szemben lévő nyilas. És mivel a külsejére vagy kíváncsi, ezt kell figyelembe venni.

Nyilas=ló egy és ugyanaz, és ha megnézed az arcát tényleg hosszúkás, és van egy kis "lő beütése". A vörös haja pedig abból adódik, hogy a nyilas tüzes jegy.

2016. aug. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Előző te aztán tudsz kombinálni. :)
2016. aug. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Nem kombinálok, ez teljesen evidens.
2016. aug. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
mivel ő rák, a napjegye rák. bumm. nem kell itt kombinálni.
2016. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es válaszoló! Tudomásom szerint napjegynek azt a jegyet nevezzük ahol a születésünk kor állt a nap, tehát az a jegy az amit általában a legtöbben ismernek ill az amihez napi előrejelzéseket olvashatsz az újságban.

Tévednék? Ebbe még soha senki nem kötött bele vagy javított ki engem.

Továbbá, elnézést kérek, de amit Benedict horoszkópjáról írtál az a legtöbb interneten fellelhető információnak ellent mond! Te honnan olvastál ilyesmiket vagy esetleg más módszer szerint nézed a horoszkópját? Nem kötözködöm, csak tényleg érdekelne...

A Rák születési jegyből hogyan lett Ikrek?? A Nyilas dolgot sem látom az általam ismert horoszkóp ábrában...

Ha valaki Júlis 19.-én születik akkor az én tudomásom szerint egyértelműen Rák csillagjegyű ( napjegyű ). Ebből hogyan lett más jegy nálad? :D A JÚNIUS az lenne Ikrek, nem?

Nekem ez a jegy változtatás, ami ráadásul tény Benedicttel kapcsolatban nagyon furcsa. Nem találkoztam olyan adattal ami azt igazolná, hogy neki az Ikrek jegyhez bármi köze lenne! Bolygó sem áll nála abban a jegyben! ( Egyedül a kisfia kapcsán jön szóba ez a jegy, mert ő Június elsején született... )

Mivel a Július 19.-én született ember Rák, azzal szemben a Bak jegy áll. A Nyilas ismételten teljesen kiesik. :D Továbbá, én úgy tudom a külsőre leginkább az aszcendens hat, - a születési jegy mellett - plusz az azzal szemben lévő jegy külső jellemzői is érzékelhetőek lehetnek. Benedict aszcendense legvalószínűbben Mérleg. Azzal a jeggyel szemben pedig a Kos áll. Ez szintén tüzes jegy.

Kos emberek között, a saját megfigyelésem szerint, sok jellegzetesen vöröses hajú található, úgy mint Vincent Van Gogh, Michael Fassbender, Ewan McGregor...

Az általam ismert adatai szerint Benedict délben született. Lehet, hogy egy két perccel előbb vagy később, de képletében ezen tények, információk alapján sehol nincs Ikrek vagy Nyilas hatás,nincs kapcsolata az általad említett két jeggyel! Ha történetesen még Szűz vagy már Skorpió aszcendensű volna, akkor Halak vagy Bika lehetne "kifelé" .

Javasolnám, hogy nézd meg a horoszkópját!

Íme: [link]


[link]


Egyébként más is megírhatja ha tényleg rosszul tudom, hogy mi a napjegy! De nekem ez a logikus is... Mármint a napjegy az ahol a Nap áll a képletben, nem?


Remélem eléggé kitértem mindenre és az érthető, hogy mit nem értek! Jó lenne ha kapnék választ, reakciót a kérdéseimre, hogy megbeszélhessük esetleg a téves meglátásainkat! Írhatsz privát üzenetet is, amire tőlem telhetően, minél hamarabb válaszolni fogok! :)

Bízom benne, hogy bántó dolgokat nem írtam!

A saját magam által keresett, olvasott anyagok alapján írtam le azt amiről nekem a témában tudomásom van.

2016. aug. 12. 17:55
 9/14 A kérdező kommentje:

Hozzá tenném, utána próbáltam nézni annak, hogy Rákból hogyan lehet Ikrek, de hasonló "jegyváltást" csak a védikus horoszkóppal kapcsolatban találtam... Viszont Benedict, ahogy én számoltam, a védikus szerint SEM Ikrek!

Még az jutott eszembe, hogy esetleg akkor eshet a Július 19.-e az Ikrekbe ha a 12 csillagjegy helyett 14-et nézünk... Netán erről lenne szó?

2016. aug. 12. 18:34
 10/14 anonim ***** válasza:
25%

Kedves kérdező!

A precessziós mozgás folytán a térbeli és időbeli zodiákus már évszázadok óta eltolódott egymástól, tehát például 2016. november 14-én, az időbeli zodiákus szerint már a skorpió végén leszünk, holott a nap még nagyban a mérleg közepén evickél majd:

[link]


Ebből következik, hogy akik skorpióban születnek, azoknak a napjuk igazából nem a skorpióban áll, hanem a mérlegben. És ez az összes jegyre érvényes.

Hogyan szeretnél sikeres csillagfejtő lenni, ha fel sem nézel az égboltra, illetve pont a bolygók állását sz@rod le?

2016. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!