Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegyűek fiúk nem...

Rák csillagjegyűek fiúk nem szoktak udvarolni Rák lánynak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 12:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Dekár, pedig a kukacra ráharapott volna.
2020. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Rákúr udvaroljon előtte????
2020. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Akarni a wc-én kell
2020. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
Sok rák lány tetszett már, de nekik nem szoktam udvarolni. Rengeteg rokonom rák. Pontosan tudom, hogy milyenek, ha már szorosan ismered őket. Velük ezért nem szeretnék komolyabb kapcsolatot kialakítani. (Főleg a rák lányokkal van problémám) Minden viccemen megsértődnek, sokszor idegbetegek, de az idegenekkel mindig kedvesek...Ez kicsit zavar is, eléggé kétszínűek.
2020. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

14.


Gondolkodtam valami logikus érvelésen, de úgy érzem egy ideje, hogy ezt jobban megértitek: te egy idióta vagy. Így, röviden, tömören.

2020. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Utsó... Nem kell megsértődni.

Egyébként én meg egy rák fiú vagyok.

2020. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16.


Honnan veszed, hogy sértődés íratta velem a kommentet? :) Nem, hanem a válaszod irracionalitása. Kezdjük az első két mondattal. Nem randizol "rák" lánnyal. Oké. Nos, akkor:


a.) ha tetszik valaki, honnét tudnád rögtön a "csillagjegyét"? A homlokára van írva?

b.) mivel nincs - általában - a homlokára írva, neked az az első dolgod, hogy megkérdezed tőle?

c.) Ha kiderül, hogy az általad nem kedvelt és leírt csillagjegy szülötte, te azonnal sarkon fordulsz és elsétálsz?


Semmi, de semmidesemmidesemmi köze nincs az ember személyiségének a bolygóállásokhoz, bár megértenétek már végre...

2020. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
31%
Az a helyzet, hogy nem szeretném megérteni. Légyszi hagyd el a kategóriát, ha nem tetszik.
2020. júl. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy csak ennyire tellett tőled, de legalább próbálkozhattál volna. Én nem vállalnám ilyen büszkén, hogy meg sem próbáltam felfogni, amit mondtak nekem. Érdekes, hogy ennek ellenére ti milyen "nyitott gondolkodású" embernek valljátok magatokat.
2020. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ahj menj mar innen xd.
2020. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!