Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg Rák szűz legrosszabb...

Tényleg Rák szűz legrosszabb csillagjegyek miért is?

Figyelt kérdés
2020. júl. 19. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a hülye búlvárok általánosítanak és ezért sokan azt hiszik, hogy az asztrológia annyiból áll, hogy ki melyik hónapban született.
2020. júl. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lena7 ***** válasza:
74%

A szűzekkel nincsen bajom, viszont van 1 rák ismerősöm és őt nem bírom annyira🤷‍♀️


(Bár mondjuk szerintem nem a horoszkóp dönti el, hogy kit bír az ember es kit nem)

2020. júl. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Én úgy vettem észre hogy a szűz jegyűek borzasztóan szeretnek másokat kritizálni, mindent jobban tudnak, folyton mással vannak elfoglalva.

Mindhárom szűz ismerősöm ilyen, persze ettől függetlenül nem általánosítok, ez csak az én megfigyelésem.

2020. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kinek a legrosszabb? :D Ez így lesarkítva nem lehet megmondani. Xd
2020. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Miért pontoztatok le? Azért mert leírtam a véleményemet?

😀

2020. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Mi az hogy legrosszabb? Ilyen nincs. Minden jegynek vannak jó és rossz tulajdonságai, energiái.


Egyébként meg a napjegy édes kevés ahhoz hogy meg tudd mondani arról az adott emberről a fő jellemzőit.


Üdv egy szűz jegyű nő

2020. júl. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!