Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek milyenek Hálak...

Szerintetek milyenek Hálak csillagjegyű lányok? Cukik?

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 19:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Cukik édesek szerintetek?
2020. júl. 23. 19:59
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Cserfesek, jó értelemben véve perverzek ( szexuális fantáziájuk nagy). Nagyon jó társaságok, okosak, nyitottak, de kell nekik a bizalom.
2020. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

A halak ismerőseim nagyon szerények, nagyon jó társaságok, ők tényleg figyelnek az emberre és mindig van 1-2 kedves szavuk vagy jó tanácsuk, megértőek, segítőkészek. A halak legjobb barátnőmet 15 év alatt egyetlen egyszer sikerült felbosszantanom, nehéz kihozni a sodrából és olyankor is csak passzív agresszív.

Rossznak talán azt mondanám, hogy félszeg, kicsit gyámoltalan és tele van komplexusokkal hiába nagyon szép nő, messziről sugárzik róla az önbizalomhiány és ezt sok halak nőnél tapsztaltam.

2020. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Van aki aranyos van aki egy utolsó ribi, van aki férfias és erőszakos, van aki pici törékeny kislányos. És ez azért van mert nem a horoszkóp határoza meg valakinek a jellemét. Én nyilas vagyok és van vagy 6-7 nyilas ismerősöm de mindegyikünk teljesen más személyiséggel rendelkezik
2020. júl. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Sok halak nőt ismerek.


Egy részük nagyon önzetlen, jó ember. Mintha egy tündérmese szereplője lenne.


Vannak a nagy önbizalmú halak. 100 kilósan is azt hiszik gyönyörűek. Főnökök akarnak lenni és azok is lesznek.


A legundorítóbb férgek is halak. Kétszínű, nagyot mondó, sz.rkeverő. Nem egy halak ismerősöm ilyen.


A halak közül sok ember szenvedélybeteg is. Lsd. Csernus, Bajor.

2020. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Az utolsóval értek egyet. Én is több halak nőt ismerek. A legtöbbjük az ember szemébe mézes-mázos, de amúgy mind egy sunyi, pont ilyen csendesen a vízben úszkáló. Ja és örök pesszimisták. Ők mindig stresszelnek, nyafognak mindenért. Én szűz vagyok, igen kritikus, de nagyon egyenes. Én -ellentétben a halakkal - az ember szemébe mondom ami bennem van, persze nem tapló módon. Talán ezért nem bírom elviselni a halak sunyiságát.
2020. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

Ismerek nagyon egoista, önimádó Halakat, ő pletykás is, ismerek olyat is, aki pszichiátriai beteg.. :D

Viszont volt egy középsulis barátnőm aki empatikus Halak volt, a humorérzéke is nagyon ott volt, bármilyen témára nyitott. :)

2020. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Tudtátok, hogy a halak a leggyakoribb csillagjegy a sorozatgyilkosok között? Őket követi az ikrek, nyilas és a vízöntő.
2020. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8 as erre valami forrást tudnál linkelni? Halak vagyok, ez durva kijelentés, támaszd alá!
2020. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 ezotéria témában alátámasztani egy állítást? Olyat itt nem szoktak az emberek :D
2020. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!