Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Azért nem találom a hivatásom...

Azért nem találom a hivatásom és tudok elköteleződni valami mellett úgy igazán, mert a leszálló holdcsomópontom az Ikrekben van a felszálló pedig a Nyilasban?

Figyelt kérdés

Nem sokat értek az asztrológiához, autodidakta módon tanulgattam róla, de kb ennyi. Azt is csak azért, hogy jobban megismerjem magam, de néha teljesen összezavarodtam attól a sok mindentől, amit olvastam. Képletet se tudok nomrálisan elemezni, hiába próbáltam.


Bak vagyok, Bak aszcendenssel. 6 bolygóból álló stelliumom van az I. házban, a Nappal a kellős közepén. Árnyék-énnel is rendelkezem.


Vagy szükség lenne egy teljes képletelemzésre, hogy normális választ kapjak és rájöjjek végre miért lépek mindig ugyabba a folyóba, hogy tudok tanulni a hibákból stb? Mit csináljak másképp... kivagyok ettől az ördögi körtől..


26/N



2020. júl. 24. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem asztrológia helyett egy kis önismerettel foglalkozz, ha az megvan akkor majd jön az ötlet, hogy mit kéne csinálnod, tanulnod, dolgoznod.
2020. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
68%
Ilyen hülyeséget még nem halottam. 😔
2020. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a napjegyem van a nyilasban és a karriert jelző ház az ikrekben, de én szerintem azért nem tudok elköteleződni egy karrier mellett, mert lusta dög vagyok.
2020. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Áruld már el mi az idióta a kérdésemben? Ha bármit is konyítanál az asztrológiához, a kérdésre válaszolnál, nem trollkodnál. Csak nem értem minek vagy itt, ha azt se tudod miről van szó. Szerencsétlen..
2020. júl. 24. 23:59
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazad van. Az ilyenek, mint te, csak olyan kérdésre tudnak válaszolni, hogy ez a horoszkóp összeillik-e ezzel vagy ez a horoszkóp milyen? féltékeny? igazat írnak a horoszkópok? és ehhez hasonlók.. Egy összetettebb kérdés már meghaladja az agyi kapacitásod és inkább írsz értelmetlen dolgokat. Gratulálok!

Kérdeztem már profi asztrológust 1 éve, és most ugyanabban a hibában vagyok. Ezért írtam az örödögi kört és lennék kíváncsi más véleményére is. De én voltam a hülye, hogy péntek este tettem ki a kérdést -.-"


Várom az értelmes válaszokat, értelmes emberektől :) Remélem vetted a célzást és lelépsz!

2020. júl. 25. 00:13
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez a sok értelmes válasz mind jött? 😉
2020. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha asztrológiáról szeretnénk kérdezni, akkor nem a semmihez sem értő emberek főhadiszállásán van értelme feltenni a kérdésünket.

Az Astroseek forum, Reddit, Quora, vagy egy megbízható facebook csoport jobb választás.


6# Kapott értelmes választ, csak mivel ezen az oldalon a semmihez sem értő tudatlan emberek számukra értelmezhetetlen szövegek láttán ösztöni reflexből jelölik haszontalannak a valójában hasznos válaszokat, így nem láttam értelmét mindenki orrára kötni.

2020. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!