Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A le- és felszálló holdcsomópo...

A le- és felszálló holdcsomópontokat is szokták tranzitként nézni, hogy épp melyik házamba esik vagy melyik radix bolygómmal alkot fényszöget? Mire enged következtetni egyik és másik jelenlegi helyzete? Az értelmetlen válaszokat hagyjuk!

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 12:25
 1/4 Astara ***** válasza:
Elvileg nem tartják olyan jelentősnek, mert nem sugárzó pont csak egy fiktiv pont az égen. De! ha karma asztrológiával foglalkozol, érdemes azért nézegetni, milyen észrevehető vagy alig észrevehető külső-belső hatásokat hozhat a te életedben egyik vagy másik holdcsomópont találkozása a születési bolygóiddal ill. h. melyik házadon megy át éppen. Tudod ezek kb.18 év alatt mennek végig a 12 jegyen méghozzá hátrálva...érdekes vissza-visszagondolni vajon mi történt bennem, meg köröttem 18 évvel ezelőtt amikor ugyanígy álltak a holdcsomópontok az égen?! Érdekes új kutatási terület lehetne annak, akit ez érdekel az asztrológiából. Egyébként ajánlom Horváth Andrea asztrológus könyveit, ő elég sokat foglalkozik a holdcsomópontok mibenlétével é tranzitjaival is! :)
2013. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. júl. 11. 19:56
 3/4 anonim válasza:
0%
Szuper homokgödrökben kérdezed? Úzsgyányi Laci bácsi szerint agár kutya fosából kell kikeverni a válaszokat. Én még nem mertem kipróbálni, de igaza lehet az öregnek! Nemhiába mondták a bécsi püspök szomszédjánál vendégeskedő Egyfogú Multimilliomos Remeték összalabástrom találkozóján, hogy az agár fos értékes.
2013. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Hármas vagyok. Nincs több válaszom. Articsókák vannak a fülem mögött! Hóból készült az új szalámigyár. Miskolcon vöcsök van minden kalauz táskájában. A finn boxmeccsek fejenálló bíróság által vannak lepontozva.
2013. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!