Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi meg tud hódítani...

Rák férfi meg tud hódítani Bika nőt?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hódítás inkább aszcendens, a hódító külső és meghódítandó érzeli házán múlik inkább. Kicsit pongyola voltam, egy régi barátom apja az ország egyik legjobb astrológusa, és fia tanult tőle. Mi csak beszélgettük róla.
2020. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Pénz, jó arc, jó beszélő képesség ezzel sok nőt meg lehet hódítani
2020. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Igen. De sok nő, pont ezért is, kerüli az ilyen pasikat. 😉😁
2020. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, hogy igen. A Bika is érzékeny, de nem annyira, mint a Rák.
2020. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Nem szerelmi visszonyban, hanem fivérek közt én bika vagyok, két fivérem rák jegyben született. Öcsémmel jóbarátság alakult ki, de így is volt, hogy akaratlanul megbántottam. Ha visszahúzódott tudtam, jogosan várja az elnézés kérésemet. Mindig minden konfliktust átbeszéltünk. Bátyám kevésbé volt érzékeny. Mind hárman jó testvérek voltunk. De bátyámmal csak elméleti dolgokban, és családtagok kapcsán értetük meg egymást. Öcsém elhuny, bátyám nem is a kontinensen él, ezért a múlt idő.
2020. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak bika ffit. Legyèl meleg ,nyakald a nyelestojàst..
2020. aug. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!