Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák Férfi szűz nő?

Rák Férfi szűz nő?

Figyelt kérdés
2020. júl. 9. 22:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Rossz kategória
2020. júl. 9. 22:41
 2/6 anonim válasza:
46%
De még ha jó is lenne a kategória, mi a kérdés?
2020. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 belapus válasza:
64%
Nyilván az, hogy: Hány éves a kapitány ?
2020. júl. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb párosítás.
2020. júl. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szűz nő vagyok, volt 3 rák “exem” is, valamiért vonzom őket de mindegyik rövid távon zátonyra futott. Nekem sok az az érzelgősség amit a rák férfiak képviselnek illetve mindegyik túlféltett; volt amelyik szexelni nem mert velem hónapok után sem mert jaaj nem akar kihasználni, volt amelyik kapcsolatot nem akart több hónap randizás után sem mert ő nem akar bántani. Amikor elegem lett belőlük és kiléptem a kapcsolatból, utána mindegyik éveken át zaklatott, a lakásomhoz járkáltak, hívogattak, amelyik nem akart velem összejönni az is hirtelen meggondolta magát. Vicc volt az egész és az összes rák pasi egy kaptafa volt, kb ugyanazt csinálták mind én meg erre nem vagyok vevő.

Nekem nem működött még egy vízöntővel és egy ikrekkel, és nagyon jól megvoltam egy bakkal és most egy kossal. Ez én vagyok ide is leírom, NEKEM ezekkel az emberekkel nem működött és ezek a jegyeik. Ettől függetlenül biztosan van rák férfi - szűz nő sikersztori a világban.

2020. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végülis asztrológia alapján működhet. Bár ennyi információ nem elég.
2020. júl. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!