Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik féltékeny csillagjegyek...

Melyik féltékeny csillagjegyek? Legjobban?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 16:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%

Ikrek


En nyilas bak vagyok es egyaltalan nem vagyok feltekeny

2020. aug. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%

Halak

Ők nagyon szeretik kisajátítani az embert.

2020. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%

En rak vagyok magamat nem tudom jellemezni, de nekem a kosok es bikak feltekenysege nyert ebben a versenyben..... :)


Ha sajat velemenyt kene mondanom en nem feltekeny vagyok csak maximalista es en akarok mindenben a legelso a legjobb es az utanozhatatlan lenni! 😂

A kapcsolatok elejen en sokat firtatom a volt partnereit en nagyon sokaig tart azt elfogadnom hogy elottem is volt mas az eleteben. Mar attol kivoltam ha egy kirandulas alkalmaval olyan helyre mentunk ahol o mar volt 😂😂😂

2020. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
31%
2020 van, és elhiszitek ezt a hülyeséget?
2020. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
Rak vagyok, olyan akire illik is a leiras, es betegesen feltekeny. Nem mutatom, de megerzem, ha van okom, es kinyomozok mindent.
2020. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%

10-es vagyok, újra...


Megadtam a lehető legjobb választ, erre egyre több olyan ember szavaz le, akinek nincs önálló véleménye, csak birka módjára megy a többség után!


Nos, újra megerősítem azt, hogy a Szűz, a maga kényszerességével és kontrollra való hajlamával, bizony a legféltékenyebb jegyek közé tartozik.


Most már okkal pontozhattok le!

2020. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16: hülyeség ez az egész, kár komolyan venni. Te sem hiszed el szerintem, hogy a csillagjegyek bármit befolyásolnak. Főleg ilyet, hogy ki féltékeny meg ki nem.
2020. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szűz vagyok, soha nem voltam féltékeny, egyáltalán nem foglalkozom ilyen dolgokkal. Amikor féltékeny voltam akkor megvolt rá az okom, nevezetesen meg is csaltak.

Az eddigi párjaim közül aki féltékeny volt azok a rákok de ők betegesen ugyanis ők akartak lenni a világom közepe, az ikrek aki magából indult ki (ő csalt meg) és a mérleg aki önértékelési zavarokkal küzdött.

2020. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18: nahát, neked nem a horoszkópod határozza meg, hogy féltékeny vagy-e, hanem a környezeted alakította ki, és a személyes tapasztalataidon alapszik? Veled valami nem oké, nézd meg, mit ír a horoszkópod, és viselkedj aszerint, mert neked OLYANNAK KELL LENNED!
2020. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!