Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő és oroszlán férfi...

Skorpió nő és oroszlán férfi tapasztalatok?

Figyelt kérdés

máj. 24. 15:24
 1/6 anonim válasza:
Fordítva szerintem remek kombó, annak ellenére hogy soha sehol senki nem állítja ezt. Azonban én ebben nem hiszek. Tehát biztos így is nagyszerű kapcsolat. Szurkolok. Go for it!
máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Láttam ilyet. Hosszú távon nem passzolnak, szétmennek.

A Skorpió lehet hogy nagyon szerelmes, de az Oroszlán nem hajlandó odafigyelni az igényeire és előbb-utóbb sértődés, veszekedés lesz belőle.

máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Oroszlán férfi vagyok és utolsó párom Skorpió volt,három éven át.

Jól induló,érzelemmel teli kapcsolat,de ő már fél év után kínlódott,mert énidőt akart, sokszor napokra.

Eltérő bioritmusunk is volt, én pacsirta,ő bagoly. Sok hisztije volt,néha már régi dolgok miatt, állandóan kattogott minden szón. Olyanokon,amin más öt perc alatt túlteszi magát.

Végül ez okozta a szakítást is, mondván ordítani tudna ,mert egyedül akar lenni.No és jött a harmadik is.

Én gondoskodó voltam,lehet néha túlontúl is.Nekem viszont a duzzogás,csenddel verés, fél éve történt szavakon való besértődés nem jön be. Talán jobb így,pedig nagyon szerettem, nagyon megszenvedtem a szakítást.De még egyszer nem vállalnék be Skorpiót,illetve Bakot sem. Mindkettő nagy trauma volt sajnos.


Oroszlán férfi

máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyen kapcsolatom. Ez az Oroszlán olyan volt, hogy inkább senkinek se.. Önző volt nagyon és kihasznált érzelmileg, anyagilag is és nagyon hisztérikus, nagyzoló típus volt. De azért még ő gondolta magát a legnagyobb hős szerelmesnek, akit összetört a szerelem az eszébe se jutott, hogy egy tapló nárcisztikus barom. Meg is csalt és az összes barátnőjét és csak a f@száról (bocsi a kifejezését) volt hajlandó beszélni. Én el voltam vele egy darabig ameddig rá nem jöttem, hogy milyen ember. Elnézést a többi Oroszlántól, biztosan nem mindenki ilyen ez csak egy személyes tapasztalat. Az ilyen típusú férfiakat azóta is nagy ívben kerülöm.

Skorpió nő

jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok a többi barátnője alatt azt értem, hogy az előzőeket, de ki tudja lehet, hogy volt neki mellettem is egy pár másik :D Szerintem a két jegy vonzódik egymáshoz, de nem alkalmas hosszú távon. Fordítva esetleg jobbak az esélyek.
jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az Oroszlánt fele se annyira érdekli a Skorpió (még ha együtt vannak akkor sem), én ezt láttam.
jún. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!