Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz csillagjegyűek jól...

Szűz csillagjegyűek jól kijöttök oroszlánokkal?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 18:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
En mar egy fogavesztett oroszlan vagyok ... bevallom szuzekkel mar fejben sem foglalkozom.
2020. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amit a 10es írt az így van szerintem is. Velem is. Pedig én nem vagyok ilyen végletes de velük valamiért igen.


Szűz jegyű nőként többnyire olyan oroszlannal találkoztam aki valamiért irritáló volt számomra. Túl harsány, túl túl túl minden volt. Persze nem utálom őket ettől még de érezhető volt hogy meg van a feszkó köztük. Kivétel nélkül mind férfi volt ami azért érdekes S mindegyikük külsőre is elég helyesnek volt mondható.


Minden esetben az történt hogy szerették hallatni a hangjukat, fényezték magukat. Hogy mondjam pezsegtek rendesen és nekem sokszor riasztó volt ez a fene nagy izzás. És pont ezért inkább visszahúzódtam ők meg annál inkább jöttek felém, lerohantak ezek után én még jobban visszahúzódtam. Érted?


S valahogy sosem lett ezekből kapcsolat. De amúgy az is igaz hogy nem elég a napjegy ehhez! Több tényezőt kell megvizsgálni mindig.


Üdv egy szűz nő :)

2020. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nagymamám oroszlán, jól kijövünk, de nem túl szoros a kapcsolatunk.
2020. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Oroszlán vagyok. Elég jól bírom őket. Sok kollegám van ebben a jegyben. Ami zavar kicsit az a kritizálás, hogy próbálnak fontoskodni, és kicsit idegesítőek.
2020. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem két legjobb barátnőm oroszlán, szinte mindig védenek, segítenek. Extrovertáltabbak, így segítenek kijönni a kis odumból, ahová az esetek jelentős részében szeretek elbújni.
2021. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!