Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiók, mely jegyekkel...

Skorpiók, mely jegyekkel jöttök ki a legjobban, és mit szerettek az adott jegyekben?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 16:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

én skorpió nő vagyok. skorpió asszendensel. volt aki azt mondta h a kínai horoszkópom sárkány, de volt aki azt mondta h kos.

japán tűz. bár én nem értek hozzá. én senkivel nem jövök ki jól.

valahogy mindenki idegesít. vagy csak én vagyok nagyon antiszociális.

volt h 3 hónapig kipróbáltam gyógyszerekkel, mert úgy gondolták h pánikbteg vagyok. hát nem vagyok az s a nyugtatók sem változtattak a hozzáállásomon.

néhány ezoba bele okoskodó azt állítja h túl skorpió és túl tűzelemű vagyok. tenyérjós is azt mondta h erős a mars dombom, vagyis nagyon harcias vagyok. sajnos nem tudok lenyugodni, úgyhogy ezt nem felvágásból írom.


de 3 hónapja felfedeztem h a citromos bedörzsölő kenőcs, amit masszázsra írnak fel, eléggé ellazít. remélem h ettől annyira nyugodt leszek h nem húz fel más ember.


deleginkább a rák, mérleg, vízöntő, kos és szűz jegyűek húztak fel.

rák-túl családias szellemű, mérleg-túl okoskodó, de semmit nem tud (mint okoska a törpökből) vízöntő- hazúg, de közben megjátsza az ártatlant,

kos - hazudós és kihasználós, szűz - hazudozós, álomvilág felé húzódó.


de ezek csak az én tapasztalataim.

2020. aug. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ha ennyire harcias vagy, fizikai leterheltség is jó lehet levezetésnek, sportolj sokat és keményen, esetleg nap végén egy jó kiadós masszázs, vagy szex, ha van kivel. Én amúgy halak/f vagyok és néha én is elég ideges típus, de nálam a sport beválik általában.
2020. aug. 9. 10:51
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindenkivel kivéve az áprilisi kosokat (de komolyan 1-től 1-ig minddel meggyűlt), az oroszlán csak akkor zavar, ha közeli rokon/ismerős, amúgy el vagyunk és még aki zsigerből idegesít az az ikrek.
2020. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*meggyűlt a bajom
2020. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Az ikrek engem is ki tud idegelni, be nem áll a bagólesője :D
2020. aug. 9. 20:45
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én Skorpió férfiként (kínai horoszkópom a Tűz-Patkány) az Ikrekkel jövök ki a legjobban és ahogy észre vettem tudtomon kívül vonzom is őket valamiért, ahogy észre vettem ugyan olyan a stílusunk és ugyanazokon nevetünk, és megértjük egymást. Amúgy azt mondják hogy a skorpiók nem jönnek ki nagyon egymással de ahogy észre vettem úgy adódott hogy egyetemen 3 skorpióval ismerkedtem össze (2 lánnyal és egy fiúval akiről kiderült hogy egy napon van a születésnapunk) és nagyon kijöttünk egymással.
2020. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!