Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jupiter van a 8. házamban. Ez...

Jupiter van a 8. házamban. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Jártam asztrológusnál de ők nem beszélnek az elmúlásról viszont engem ez is ugyanúgy érdekel mint a többi, ezért úgy döntöttem hogy megnézem én a születési képletemet. Jupiter van a nyolcadik házamban. Ez mikre utalhat?

2020. aug. 19. 08:26
 1/9 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy írta ide az anyakönyvi kivonatot, mikor én képletet írtam, na de mindegy:D:D
2020. aug. 19. 08:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Melyik jegyben van, milyenek a fényszögei?Ehhez kéne a teljes képlet.
2020. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tessék:

[link]

2020. aug. 19. 08:55
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Ez egy Bak Jupiter, a 8as házban.


Én azt látom az ilyen embereknél, hogy úgymond "törött hitűek", az optimizmus, a hit, hogy "sikerülhet" sokszor hiányzik, negatív beállítódás jobban jellemző, és a 8as házban állva egyértelmű a feladat, minden ilyen témának transzformálódnia kell, ugyanis ezt jelenti maga az elmúlás, hogy az önsorsrontó-önkorlátozó hiedelmek levetkőzésével az egyén újjászülethet.A nyolcadik ház témája a transzformáció, újjászületés, s ehhez előbb meg kell halnia valaminek.

2020. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
PlutoIn1stHouse, és milyen halál módokra tudsz következtetni ebből? Illetve korai, vagy öregkori? (Tudom, tudom hogy nem lehet mindent pontosan megmondani, de úgy hozzávetőlegesen, ha ra latsz valamennyire.
2020. aug. 19. 09:45
 6/9 anonim válasza:
39%
Covid19
2020. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
29%
Húbakker én elzavanám onnan mert le fogja nyúlni a kecskéket!
2020. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Elvből nem válaszolok ilyen kérdésre, mert nem tenne hozzád semmit, inkább azt mondom:


Nem az számít miképpen halsz meg és mikor, hanem az, hogy hogyan élsz. :)


Az pedig, hogy valaki vigyázzon az egészségére szerintem egy alap igényesség.


Amire figyelj azok a Jupiterhez sorolt szervek, ilyen például a máj...Tehát az alkohol, drogok nagyon hamar tudnak neked bajt okozni, minden méreg, tehát igyekezz tisztán táplálkozni, figyelj rá, hogy vannak-e felszívódási zavaraid, mert a Jupiter a Bakban esésben van, tehát lehetnek ilyenek.Pszichoszomatikus szempontból például a harag, ha nehezen fogadsz el valamit vezethet problémához.


A hatos házad ura, ami utal az életmóddal beszerzett betegségekre a Mérlegben kezdődik, tehát ura a Vénusz a Kosban kvadrátban azzal a nyolcas Bak Jupiterrel, ez jelezhet például szexuális úton terjedő betegségeket, tehát nagyon figyelj kivel és mit csinálsz, és hogyan.


Ha igényled később kivesézhetjük ezt jobban, írjál rám.

2020. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Bak Jupitert nem lehet beetetni, hogy kepzeletbeli szarsagokban higgyen, abban hisz, amelynek foldi korulmenyek kozott megtapasztalhatja a mukodeset. Ha beizonyosodik, hogy mukodik, akkor hisz benne :)
2020. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!