Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiók miért nem tudja...

Skorpiók miért nem tudja manipulálni ezeket csillagjegyeket? És miért jön velük ki nehezen? Nyilast, Oroszlánt és mérleget? Ezek csillagjegyek átlátnak skorpión?

Figyelt kérdés
2020. aug. 21. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

nyilasa vagyok és simán átlátok ezeken

amugy meg nem érdekel és ezzel nem tud megfogni

2020. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Egyre hülyébb kérdések vannak ezen az oldalon. Az eszem megáll
2020. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én bikaként is átlátok rajtuk, szóval nem ezen múlik csak. :P Amúgy egy átlag mérleg nem pont a naivabbak közé tartozik? Bár, nem ismerem annyira, csak kérdezem..
2020. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a baromságot. Párom skorpió, de nála egyenesebb, õszintébb embert nem nagyon ismerek. Nincs szükség "átlátni" rajta. Mellesleg én nyilas lennék, 4 éve együtt vagyunk, ha van is konfliktus, az is minimális éss egybõl megbeszéljük.
2020. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
A Skorpió vs. Oroszlán kapcsolata olyan, mint egy valóságos háború: mindkettő irányító akar lenni.
2020. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
A feleségem skorpió én meg nyilas. Jól kijövünk már régóta.
2020. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Skorpio vagyok. A nyilas, oroszlán, mérleg valamiért eléggé közömbösek számomra nem vagyunk se jóban, se rosszban. Sőt, alig van ilyen jegyű ismerősöm. Földjegyűekkel jövök ki nehezen. Bizalmatlanok, kritikusak, kötekedők felém.
2020. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!