Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bosszúállók csillagjegyek?...

Bosszúállók csillagjegyek? Tényleg Rák es skorpiók bosszúállók?

Figyelt kérdés
2020. aug. 20. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
A skorpiók eléggé bosszúállóak a köznyelv szerint, meg tapasztalataim szerint. A rákok viszont szerintem annyira nem... :/ A rákok inkább rinyálni szeretnek meg manipulálni.. de azt nagyon. Belegondolva.. manipulálni azt inkább mindkettő, csak máshogy. Xd
2020. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen dolgok még mindig nem a jegyektől függ hanem embertől.
2020. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Kire gondolsz pontosan? Tony Starkra? Esetleg pókember? Amerika kapitány?
2020. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

A rák inkább hisztizik, bőg és érzelmi zsarol, viszont legalább ezt nyíltan csinálja, nem nehéz leszerelni, egy kis seggnyalás és el is felejti, hogy haragudott.

A skorpió manipulál, tőrbe csal és rendkívül bosszúálló de azt alattomosan teszi úgy, hogy lehetőleg észre se vedd és semmit ne tehess ellene.

2020. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Ez hülyeség. Ennyi erővel a szőke hajúaknak magas a vérnyomása.
2020. aug. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem ennyibol all a horoszkop, de ha mar ilyen allatomos, sunyi, meg manipulativ rinyageppel illetitek ezt a ket jegyet ez mindket jegynek az elso szintje, ha ezt tapasztaljatok egy magas szintu skorpio inkabb masokon segit es hasznalja fel az energiait, a rak pedig ugyanezen a szinten a leheto legodadobb gondoskodobb jegy.


Egyebkent peldanak okaert, nem, nem vagyok bosszuallo rakkent, mert nem vagyok kicsinyes, hogy olyan szardarabokkal foglalkozzak akik belem alltak, vagy megbantottak. A skorpio baratnom sem bosszuallo mert a kis energiait o is inkabb sajat magara es a csaladjara forditja mint hogy ilyenekkel foglalkozzon :) ♋️

2020. aug. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Én akartam lecsapni a Marvel hősös poént :(.
2020. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!