Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen lehet egy bak nő és...

Milyen lehet egy bak nő és kos férfi kapcsolata? Összeillenek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 22. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Szar. Én kos pasi vagyok, 4-5 éve összejöttem egy bak nővel. Életem legrosszabb kapcsolata volt. Rigolyás, csak a hibákat és fogásokat kereső, idegesítően pedáns csaj volt, akinek a jelenlétében úgy éreztem magamat kb mint egy állásinterjún. Rohadtul nem érdekelte, hogy mennyire sértő, amikor belém kötött, hogy hogy fogom a kanalat az asztalnál, meg miért hordok pecsétgyűrűt stb. És még ő nevezi magát spirituálisnak, el is nevezte magát Napsugárnak, de közben egy kiállhatatlan, örök békétlen kígyó. Soha többet ilyet.
2020. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jajjj! Nem hiszem, hogy minden bak nő ilyen. Szerintem ő csak bunkó volt. Már bocsánat.

Én abszolút nem ilyen vagyok. A tökéletességre való vágyam csak saját magam érinti. Sosem akartam mások szokásait megváltoztatni, sőt kapcsolatban inkább én vagyok a behódolóbb.

2020. aug. 22. 18:54
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Hogyan lehet, hogy valakik ugyanazon csillagjegyben születtek és nem egyformák??? :))))
2020. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan. Gondolom az is számít, hogy hány órakor születtem.
2020. aug. 22. 19:30
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Én bak nő vagyok, a férjem pedig kos. 12 éve élünk boldog pàrkapcsolatban melyből 5 éve hàzasok vagyunk. :)
2020. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
A napjegy édes kevés normális elemzéshez
2020. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Na én pedig bak nőként ki nem állhatom a kos férfiakat :D látod már milyen sokan különbözünk :D
2020. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7

Miért nem szereted a kos pasikat?

2020. aug. 22. 21:40
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Idegesítőek, tudálékosak, folyton jópofiznak. 3at ismertem eddig és többé kevésbé illett rájuk mind amit leírtam. Egyszerűen nem voltunk egy hullámhosszon. Munkán kívül kerültem mindet ha lehetett
2020. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. aug. 22. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!