Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg Nő és Nyilas férfi...

Mérleg Nő és Nyilas férfi összeillenek? Mi jellemzi a kapcsolatukat? Ilyesmikről aki tud írjon! :DD

Figyelt kérdés
köszönöm előre is :)
2012. júl. 25. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, tűz és levegő jegy, így a tüzet táplálja a levegő.


Elvileg jól kijönnek egymással, de gyakorlatilag meg ki tudja, nem ezen múlik.


Én is mérleg nő vagyok, 5 évig voltam együtt egy nyilas férfival. Annyit tudok mondani, hogy a nyilasnak rettentő nagy szabadságra van szüksége és sokszor önző, bár ez kevésbé zavaró, inkább az állandó partyzásai ahová én természetesen sosem voltam meghívva. Az enyém nem volt hű sem, mindig flörtölgetett és persze meg is lett az eredménye, de összességében nem a csillagjegye vezetett a szakításhoz. Egyébként a nyilas férfi szeret mindig okosabbnak, ügyesebbnek tűnni, és valahogy mindig sikerül is neki. Lehet nem árt erre néha rásegíteni, hogy kielégítsük. Önállóak, nem igazán lehet irányítani őket, inkább ők szeretnek irányítani. éS vicces, mert tudnak is, úgy, hogy észre sem veszed. A szelíd erőszakhoz kiválóan értenek. De ha szerelmesek akkor aztán mindenre hajlandóak a párjukért, jóindulatúak és segítőkészek, de inkább olyan oroszlánosan segítőkészek, mert ez is az egójukat növeli. :-D Tudni kell elviselni őket, de szerethetőek.


Egyébként mérleg létemre szűz férjem van, pedig elvileg nem illenénk annyira össze, mégis jobban kijövök vele mint bárki mással. Nem csak ez a lényeg ám!


Meg aztán a mérleget sem kell félteni, nem olyan kis nyuszik, mint amilyennek a horoszkópok írják. A kompromisszum is csak addig működik amíg nagyjából az történik amit ők akarnak. :-D

2012. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod... magamra ismertem benne és a párom is teljesen ilyen amilyennek leírtad.. mondjuk ő nem flörtöl mással(tudtommal).Mi csak 10 hónapja vagyunk együtt, de remekül kijövünk egymással. :)
2012. júl. 27. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!