Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha nyilas es bak között...

Ha nyilas es bak között születtem akkor melyik vagyok igazából?

Figyelt kérdés

Szóval pont a két jegy között, a váltónapon születtem.

Skorpió az akcendensem

Nyilas a holdjegyen

Vizöntő a vénuszom

A többire nem emlekszem már.


Nem tudom eldönteni melyik illik rám jobban. Van mikor inkabb bak van mikor nyilas

Vagy ilyen esetben mi van?

Ha így születsz akkor mind a két jegy hatása érvényesül?


2020. aug. 25. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz igy szuletni, ha tudod az aSZcendensedet akkor tudnod kellett hozza a pontos szuletesi orat es percet. Ha ez megvan nezd meg h akkor pontosan melyik jegybe esel meg, mert peldanak okaert lehet vki 79 febr 18an szuletett de meg vizonto lehet valaki 89febr 18an es mar halak.


Mindig mas utemben ernek at a bolygok a hatarokon 😊

2020. aug. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az okes

Legyek mondjuk nyilas meg ...

De mitol van h csomo bakra jellemzo megnyilvanilasom van ?

De tolem lehet forditva is


Szobal ha kozel szuletsz a hatarhoz akkor mind a ket jegy erosen befolyasol ? Vagy ez csak nalam van igy?


Kb ugy erzem magam mintha ket fele ember lennek egyszerre 😂 ok nem vagyok skizo meg hasonlo de de ez a kettosseg zavar.

2020. aug. 25. 08:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg a horoszkopod tobbi reszeben bak jegyek vannak ervenyben :)
2020. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Anyam is sokszor erzi ezt a kettoseget mint te, o ikrek es halak jelleg, teljes nala a kaosz :)
2020. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Azért tapasztalhatsz eltérést ahhoz képest, amit a csillagjegyedről mondanak, mert ez az egész egy mese. Sokan elhiszik, sokan tudják, hogy nem igaz, de ennek ellenére érdekli őket. Ez nem baj, csak kérlek, ne hidd azt, hogy az befolyásolja, hogy te milyen ember vagy, hogy a születésed percében hol álltak a bolygók, mert ennek semmi, de semmi köze a te személyiségedhez, és a személyiségfejlődésedhez.
2020. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a cusps effektus, megoszlanak róla a vélemények; egyesek szerint létezik hogy ha a határon van pl a napjegyed mindkettő jegy érvényesül, valaki szerint vagy ez-vagy az.

Ha nem tudod eldönteni akkor valószínű mindkettő megvan benned, tesóm december 21.-én született és egyikbe se tudnám besorolni. De ismerek két embert akik november 22.-én születtek, egyikük nagyon skorpió másikuk nagyon nyilas. Egyéne válogatja :)

2020. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen eppen csak atcsusztam dec 22be

Nem tudom mennyire befolyasolo tenyezo h amugy dec 12 re kellet volna megszuletnem 🙂

2020. okt. 30. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Semennyire nem befolyásoló tényező, mert ennek az egésznek nincs értelme. Nem a csillagjegyek határozzák meg a személyiségedet.
2020. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!