Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt Rák és Bak páros?...

Van itt Rák és Bak páros? Hogy jöttetek össze? És milyen Hamar? Milyen gyakran veszekedtek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 26. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Exemmel neten jöttünk össze. Eleinte beszélgettünk, utána tali, fél év után összeköltöztünk. De rengeteg volt a vita, a veszekedés. Aztán a covid bette a kaput. Megőrültünk egymástól a karantén alatt. Addig nem volt olyan feltűnő, hogy mennyire nem illünk össze, amíg a haverokkal is összejártunk, és szabadnapokon közös programot csináltunk. De otthon, kettesben már kezdettől nem volt igazán jó.
2020. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is volt bak párom. Rák nő vagyok. Nehezen jöttünk össze és sokára, mert akkor én még nem egyedül éltem. De egy halálosan sértődött, makacs, önfejű pasi volt. Másfél évig tartott.
2020. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
44%
Én hatalmas hülyeségnek tartom ezt a horoszkópos szarságot. Én ikrek vagyok, de semmi se igaz rám, amit leírnak az ikrekről. Az meg a másik, hogy kb mindenhol mást írnak, de semmi sem igaz rám. Kivéve az, hogy felületes vagyok és, hogy könnyű felidegesíteni. De az utóbbit az édesanyámtól örököltem, és ő bak.
2020. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
#3 persze, mert humbug az egész. ha valami nem illik rád a csillagjegyed tulajdonságaiból, akkor jön a bullshit magyarázkodás: biztos az aszcendensed, biztos a old állása a szaturnuszhoz képest. annyira kényelmes nekik hogy mindent meg tudnak magyarázni mégtöbb humbuggal
2020. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Téged egy jegy sem fog elviselni zgzghz, hiába kérdezed végig az összeset...
2020. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A válasz nem hasznos! Jeletsem megint adminak?
2020. aug. 26. 23:09
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Kérlek!
2020. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!