Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz és nyilas legrosszabb...

Szűz és nyilas legrosszabb páros? Tényleg igaz ez? Leginkább személyes tapasztalatokra vagyok

Figyelt kérdés
2020. aug. 19. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú, szerintem igen!

Én nyilas vagyok, az előző párom szűz volt, de négy hónapig bírtuk csak együtt. Rendmániás, szőrszálhasogató csaj volt, állandóan feszült volt valamiért. Teljesítménykényszeres is volt szerintem, ráadásul hihetetlenül kritikus önmagával, és másokkal is.

Semmit nem tudtunk spontán csinálni, mindent előre megtervezett. Rajta kívül másik két ismerősöm is hasonló tulajdonságú szűz.

Én jobban szeretem a lazább dolgokat, az életet élvezni kell, nem kell rá feszülni mindenre szerintem, anélkül is meglehet oldani a dolgokat. Köztünk ezért nem működött hosszútávon.

2020. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Szűz vagyok,tényleg nem jövök ki jól a Nyilasokkal. Igaz rám amit az előző írt hogy teljesítmény kényszeres és (ha nem is állandóan)sokszor feszült vagyok. Nem szeretem a spontán dolgokat,mert akkor már nem érzem magam biztonságban. Nekem ott romlottak el a kapcsolataim a Nyilas ismerőseimmel,hogy én ezektől eltekintve kedves voltam segítőkész,ahogy írtam is sokszor vagyok feszült,de ezt a hangulatomat nem erőltetem rá másokra,viszont a Nyilas ismerőseim állandóan rám akarták erőltetni hogy legyek lazább,akár egy buliban,vagy mikor kirugtak az állásomból. De attól még ez a két csillagjegy jól kijöhet egymással(mivel ezenkívül még nagyon sok meghatározó dolog van),ezek csak az én tapasztalataim.
2020. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyilas no vagyok es 18 evet eltem egy szuzzel


Hat van az a paros ahol mukodik van ahol nem

2020. aug. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szűzként soha az életben nem vonzódtam különösebben egyetlen nyilashoz sem.
2020. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Isten ne verjen meg engem egy szuzzel. De tenyleg.
2020. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Semmi köze a csillagjegyekhez, hogy jó párost alkot e egy pár. Ez a két félen múlik csak.
2020. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hát nem tudom a nyilas hasonló az oroszlánhoz és én szűz vagyok a férjem meg oroszlán 😄

Bár egyszer volt egy nyilas pasim de nem tudtam megszokni az ő életvitelét gondolom ő se az én ragaszkodó személyiségemet. Viszont az oroszlán férjemmel jól meg vagyok bár van ahol még csiszolódnunk kell viszont a sogornőm nyilas és a gyerekem is az így nincs problémánk, párkapcsolatban mondjuk egész más🙂

2020. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelmi ügy de, én nyilas vagyok és a legjobb barátnőm szűz és jól elvagyunk😅
2020. szept. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Horserider85 válasza:
Öcsém és énis nyilas jegyűek vagyunk, az ő párja szűz.. Néha sajnálom szegény gyereket..
2021. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!