Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegyűek fiúk hogy...

Rák csillagjegyűek fiúk hogy sikerült meghódítani Szűz csillagjegyű nőt?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 09:35
 1/5 anonim válasza:
Nincs személyes tapasztalatom, eddig csak Kos, Bika, Vízöntő hölgyeket sikerült meghódítanom. Viszont, mivel most van (vagy volt) a választottad születésnapja, javaslom, hogy vegyél neki valamilyen ajándékot, esetleg hívd el egy ebédre.
2020. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer hódítottam meg egy szűz lányt, de nem nagyon akart érzelmeket kimutatni és túl merev volt,annak ellenére hogy azt mondta szeret. Sajnos ezt nem bírtam sokáig.

Szóval, már lehet meghódítotad csak nem is tudsz róla

2020. szept. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szűz nőként mondom, hogy ha egyetlen jegy van ami sosem fog meghódítani, akkor az a rák.
2020. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért gondolod ezt? Én meg egy bakot is meghódítottam, pedig nem tettem semmit se.
2020. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én halakként skorpiót hódítottam meg úgy, hogy szinte alig beszéltem vele :D
2020. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!