Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan kezeljem a bak jegyek...

Hogyan kezeljem a bak jegyek megtestesítőjét?

Figyelt kérdés
Lány vagyok (oroszlán) és beleszerettem egy bak fiúba akivel egyszer tudtam találkozni eddig. Nos amiket olvasok a bak jegyről minden igaz rá. Szeretnék találkozni vele megint de ő nem ír nekem erről. A zárkózottsága miatt meg ilyesfélék vagy csak egyátalán nem is érdeklem? Nem akarom zavarni ha véletlen így van. Bár szerintem így van. Csak szeretnék pár véleményt ha lehet. Írjak neki én vagy ez egy egyértelmű nem csak nem tudok olvasni a jelekben?

2020. szept. 10. 22:50
A kérdező szavazást indított:
Írjál
Hagyd
Aki mer az nyer
Várd meg míg ír
Sosem ír..
Hülye kérdés
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Előbb utóbb rá fogsz unni.Kollégám oroszlán, bak a felesége.Nekem sír minden reggel hogy szenvedély, romantika mert túl merev, gyakorlatias az asszony, és nem tudja mit tegyen.Tűz jegy föld jegy nem túl bíztató.Titokzatos és ez izgat téged, de ennyiben ki is merül a bak varázsereje.Ennyi.
2020. szept. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen ez nagyon igaz amit az elottem levo irt, a tuz jegyeknek kell elegengedo izgalom egy kapcsolatba, es nem a zarkozott fele. Kell a szenvedely es a tuz.


Aztan egyebkent az is lehet,hogy a zarkozottsagon belul eleg izgalmas. Ki tudja.


Egyebkent en Halak vagyok es ram elegge mondjak, hogy jajj gondoskodasra vagyik, meg jajj ize mindig sir meg ilyenek XDstb, kozbe en valami IZGALMASRA vagyom, sokaig beszeltem egy Oroszlan fiuval, akibe semmi izgalmas se volt, azt se tudom mirol tudtunk beszelgetni. Pedig azt vartam, hogy oroszlan es akkor huh ez nagyon jo lesz, de hat nem. A bikak nekem pl nagyon izgalmasak, mindig kotozkodunk egymassal, ami szerintem jo dologXD

Ja es alig sirok. Egyedul az almodozas igaz a halak jellemzesbol .

Bar a fold jegyekkel az a gond, hogy 2 labbal a foldon jarnak. Tulsagosan realistak.


En peldaul ezzel az almodozassal 2 labbal a fold felett vagyok, szoval ok nem annyira osztjak a nezeteimet sok dologrol(van egy bak legjobb baratnom,es ha meselek valamit neki , amit csak elkepzeltem, nez hogy miafasz en kajak ilyenekre gondolok? Meg hogy hulye vagyok?)

Szoval ja mintha lenezne, ami igy eleg fura nekemXD.

2020. szept. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

#1 vagyok

Halakba azt bírom hogy kijönnek mindenkivel szinte, és bírják a bulizást...meg a piát.

2020. szept. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Ez ram is igaz😂

2020. szept. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj 1, a férjem tűz jegy én pedig föld és nagyon jól kijövünk. Ugyanaz egyébként az aszcendensünk mint a másik napjegye tehát maga a napjegy önmagában semmit nem mond el. Mi sem jönnénk ki ennyire jól ha nekem nem lenne egy tűz aszcendensem neki pedig föld.

A bakot viszont felejtsd el kérdező, sosem fog keresni és sosem fogja kimutatni ha érez is valamit. Az egyetlen amit tehetsz, hogy szolidan elkezdesz nyomulni aztán meglátod mi lesz de ne legyél túl rámenős mert akkor is vissza fog hőkölni, ezt kifejezetten nem szeretik és dacból is elutasít, hogy mit képzelsz. Évekig szívtam egyébként egy bakkal és konkrétan semmi nem működött amivel próbálkoztam, beletört a bicskám abba a konok paliba úgyhogy inkább hagytam a francba. Neked drukkolok, hátha de ha lesz valami is kösd fel a gatyád mert vele nem lesz egyszerű! 🤞

2020. szept. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

1# es vagyok.

Itt most bak oroszlánról volt szó.

Nem mindegy Te milyen föld jegy vagy.A bikák kifejezetten szórakoztatók, humorosak, tehát nem mindegy.

2020. szept. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Lány vagyok (oroszlán) és beleszerettem egy bak fiúba akivel egyszer tudtam találkozni eddig." Ugye tudod, hogy nem a fiatalemberbe, hanem a rá vetített projekcióba szerettél bele? A kép mögött egy igazi ember van, kedves Kérdező.


Ugye tudod, hogy -önmagában- a napjegye nem elegendő valakinek a bekatgorizálásához?

2020. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kell a Föld a Tűznek, mert lehűti, az oroszlán hajlamos a magas vérnyomás,idegbeteg betegségre.

A Földnek viszont Víz kell (Halak,Rák,Szűz)

2020. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legyen bármi a csillagjegye, ha igazán érdekelnéd keresne.

A bakok akiket (nagyon jól) ismerek pont hogy a végletekig udvarlósak és mennek a másik után ha kiszúrnak valakit. De csak akkor ha megfogtad őket.

2020. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!