Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire igaz ez az Asztro...

Mennyire igaz ez az Asztro Centeres jóslás az RTL klubbon?

Figyelt kérdés
Bejön amit ott jósolnak?
2010. aug. 7. 12:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ja,meg mondja a nő,hogy "most küldöm a pozitív energiát!" és beletartja a kezét a kamerába,beszarás:D
2010. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hajnalka nagyon gáz, már egy csomószor bakizott, egyszer pl: mondja egy nőnek, hogy látom van egy férje, erre mondja a nő, hogy csak az élettársam erre Hajnalka a következőt válaszolta: Igen igen, most már látom, csak ki kellett volna raknom a többi kártyát is!:D Amúgy a kutyás sztori is nagyon gáz. Ráadásul ez a nő csak általánosságokat mondd, ezt én is meg tudnám csinálni az egész tiszta halandzsa!:D

Lomini is egy nagyon gáz pasi, a falra mászok tőle/tőlük!:S:S

2010. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

1 példa:

Miért kell bejelentkezni a jósnőhöz? Nem tudja előre hogy jössz: hhaha :D

2010. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez az egész hülyeségg
2010. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A Tv2 se hihetőbb.Az is ugyanolyan szar csak más arcok vannak..

A barátnőm felhívta telefonon őket..(tv2)

Egy csomó ideig csak tartani kellett a vonalat,majd jött egy automata hang,ami 5 percig csak beszélt,hogy "köszi,hogy felhívtad őket,és hogy kik tudnak a kérdéseire válaszolni,majd,hogy melyik gombot nyomd meg,és várj a bejelentkezésre..

Megint 3-4 perc zene(persze az díj ketyeg) amikor bejelentkezett egy nő,hogy "Szia! X.Y vagyok...a barátnőm feltette a kérdéseit.

-Lesz-e szerelmes valaha?

-Lesz-e munkája? Egyáltalán fel veszik valahová? mert,hogy totál el van keseredve...

- Nemsokára szülinapja lesz,és kérdezte,hogy kell-e aggódnia egészségügyileg??

A válasz a következő volt...(ki volt hangosítva ezért tudom)

-A kártya szerint hát persze,hogy szerelmes lesz,hiszen hamarosan megtalálja a nagy Ő-t,és nemsokára férjhez is fog menni..

Mondta a b.nőm,hogy már férjnél van,csak úgy érzi már nem szerelmes..

"egy pillanat"" Igén látom,most a kártyákból,hogy hamarosan minden jóra fordul a férjével..csak legyen megértő és türelmes..

erre a b.nőm.Megértő???Hiszen a férje egy másik nőnek csinált egy gyereket!!!Na menjünk a következő kérdésre..

-A kártyajóslás szerint augusztus és szeptember között kapni fog egy jó állás ajánlatot,amit fogadjon el..

A b.nőm: Hát szerinte ez nem fog bejönni,mert pont augusztus közepén megy haza nyaralni,és igaz szeptemberbe már újra kint lesz,de nem hiszi,hogy lesz melója..Ugyanis csak alapszinten beszéli a nyelvet,és ezért nem alkalmazzák..

-A jósnő: igen,látom,hogy külföldön van,hol is?

b.nőm: A kártya nem mutatja,hogy melyik országban vagyok??

jósnő: hát a kártya szerint vagy Németország vagy Anglia,esetleg Ausztria...

Na itt a b.nőm megkérdezte,hogy a kártya mutatja-e,hogy ő most panaszt fog tenni? Erre ha hiszitek ha nem a jósnő letette a telefont..

Na ennyit a TV2 vagy az RTL klub szavahihetőségéről..

Nagy kamu az egész...

38/N

2010. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
hűha, nem semmi!!:D főleg az utolsó válaszoló... nagyon durva ami volt :D amugy a topshoptól én is falramászok...
2010. aug. 7. 16:54
 17/20 anonim ***** válasza:
Én nem a műsor készítőit hibáztatom..Ők is a piacból(keresletből) élnek..Márpedig ezek szerint van kereslet erre a borzalomra-..Tehát megérdemlik a betelefonálók az átverést.
2010. aug. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ma pl. az volt,hogy egy nő kérdezte,hogy lesz e unokája meg lesz a férje,a 'jósnő" még 1lapot rakott ki kb de már mondta hogy igen,persze hogy lesz 2 is....

meg felsorolta hogy fog kinézni a férje.....

meg egy csomómindent ugy magyarázott,hogy nem is nézett a lapokra:D:DD

2010. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Tegnap vasalás közben néztem. A vasalóállványt csak úgy tudom elhelyezni, hogy közel van a tvhez,mert a konektor ott van. Tisztán hallottam, hogy a Lomini fülébe egy női hang mondta, hogy mit kell mondania. Elég szaggatottan is beszélt. Egyébként bennem mindig felmegy a pumpa, ha belenézek, mert ekkora átverést még nem láttam. Valaki megkérdezi, hogy milyen lesz az egészsége, erre persze, hogy azt mondja, hogy egy kis gondot látok. Ha valaki megkérdezi, hogy a párkapcsolatárol szeretne kérdezni, akkor is azt mondja, hogy gödörben van a kapcsolatuk. Persze, de ha az egészségemről, vagy a párkapcsolatomról kérdezek, akkor több, mint valószinű ott valami nincs rendben. Na meg amikor azt mondja a 60év feletti betelefonáloknak, hogy a szívénél, vagy a lábánál látok problémákat. Könyörgöm!!!! Az idős emberek 99%-nak a szívével, lábával már gondok vannak!! Na és amikor felhívják, hogy meghalt rokonuk mit üzen nekik. Olyankor nyilik ki a bicska teljesen a zsebemben. Ez a müsor felháborító!!!!
2010. szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ötnégyháromkettőegymagánaknincsensemmibajaköszönömhogyittvoltvelünkviszlát.


...

2010. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!