Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy a Vámpírnaplók című sorozat melyik csatornán megy az RTL klubbon kívül?

Figyelt kérdés
Csak, mert leszoktam tölteni, hogy ha nem látom péntekenként, és amit letöltök azon egy CW felirat van. szóval valaki nem tudná megmondani nekem, hogy azt hol lehet nézni? Mert hallottam már h az netes csatorna.
2011. szept. 30. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A CW egy amerikai csatorna, gyakorlatilag nekik van készítve a sorozat, ott látható eredetileg. Netes nézésről nem tudok konkrétumot mondani, próbálj rákeresni a "CW stream" kifejezésre.
2011. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link] rajongói oldalon felszokták rakni a linket, ahol élőben meg tudod nézni az aktuális részeket, illetve 1-2 napon belül azokat a linkeket, ahol a feliratos verziók találhatók (indavideo, megavideo, stb.).

Valamint itt is lehet szemezgetni a linkek között: [link]

2011. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm köszönöm :)
2011. nov. 7. 20:12
 4/6 misztik89 válasza:

*****


Én itt nézem már a 3.évadot



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2011. dec. 9. 11:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Sorozatbarát. Ott az 5. évadig fent van
2013. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!