Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegy hasonlít...

Melyik csillagjegy hasonlít leginkább a Skorpióra és melyik az ellentéte?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
A sunyi, komoly, szenvedélyes, okos, manipulatív skorpióra szerintem leginkább a rák hasonlít csak sokkal ostobább és gyávább verziója, olyan mint egy replika. A legnagyobb ellentéte pedig talán a nyilas aki nyitott, szórakozott és egyenes. Ez viszont pusztán a papírra vésett jellemzések alapján ugyanis nem minden skorpió ugyanolyan.
2020. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Hát, nem az az ellentét, aki az "érem másik oldala"? Mert akkor az elméletileg a bika lenne, hiszen az áll vele szemben. Amúgy a nyilasban végülis lehet valami...

Hát, akinél azt érzem, hogy gyanúsan hasonlít rá, az tényleg a rák meg én pár halakot is ismerek, aki imád manipulálni, bosszút állni másokon és magában morog minden szarért, amit aztán soha sem felejt el. Igazi érzelmi zsarnokok, megsértődnek minden f*szságon, a humoruk az mese...

Csak a halak többet bőg meg a rák és nem tudnak annyira hideg fejjel gondolkozni, mint egy skorpió. Illetve titkot tartani sem tudnak túl jól, mert a pletykagyáros énjük erősebb.

2020. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Hasonlít: kos és rák

Különbözik: bika

2020. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Hasonlit: kos ,nyilas

Kulonbozik: halak bak

2020. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
A kos biztos, hogy nem hasonlít. A kos egy sokszor bántóan egyenes, nagyvonalú, extrovertált, laza jegy. Hogy hasonlítana az aljas, komoly, introvertált, rosszindulatú skorpióra? A dominancia az egyetlen közös a két jegyben kb...
2020. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Örülök hogy skorpió vagyok :D
2020. szept. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
A nyilas egyenes? HAHAHAHA! Náluk gerinctelenebbel még nem találkoztam. Csak azért tűnnek egyenesnek, mert nagy a pofájuk, rendszerint a nagy semmire.
2020. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is hasonlit egy koshoz a skorpio jelleme de pont egy nagyon hatarozott ponton kulonboznek meghozza az oszintesegben. A kos az, a skorpio sunyi:)


Egy rak is hasonlo, csak a rak turelmesebb es szelidebb nem mindent azonnal akar hanem kivar. (Szamomra ez szimpatikusabb, mert ez az elhamarkodottsag sokszor jellemzi is a skorikat sokat elt kiegett emberek egy-ket esetben, vagy pedig eleg hatranyos eloelettel kezdenenek uj eletet mert a korabbit elhamarkodottan megbantak😅


A skoriknak is megvan a maga pozitiv tulajdonsaga en rakkent bika aszcendenssel a turelem minta szobra vagyok meg az idegbetegsege is ha elfogyott a vegtelen turelmem 😂🤜🏽🤛🏽

2020. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
A Skorpió sunyi, hatbatamadja a szeretteit! Undorító!!!
2021. jan. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlít: rák és halak

Ellentét: mérleg és nyilas

2021. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!