Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfire mik jellemzőek...

Rák férfire mik jellemzőek egy párkapcsolatban? Tapasztalaitokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Inkább a családját, az életútját, a személyiséget és a korábbi kapcsolatait kéne megismerni, azok számítanak nem a ezo hokuszpok.
2020. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
38%
Àtrakjuk az ezoba, okés?
2020. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze, oda akartam, nem tudom, hogy sikerült ide...
2020. szept. 29. 11:30
 4/16 anonim válasza:
64%
Akivel nekem tapasztalatom volt, ő nagyon érzelmes volt, gyengéd, de mellette rettentően hisztis, férfi létére, makacs, akaratos. Mindent megtesz a kapcsolatért, amíg érzi, hogy érzelmileg, szexuálisan rendben vannak a dolgok, családcentrikus, tervező típus. Viszont, ha elmúlik a "varázs", ha azt érzi, hogy valami nem stimmel, kommunikáció helyett menekül, nálunk például szakított, amit 2 hónap múkva megbánt - de már nem fogadtam vissza. Persze egy tapasztalat alapján nem lehet általánosítani, de nekem ez a tapasztalatom.
2020. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Ugy került ide h ezt a topikot választottad ember
2020. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted minden rák egyforma ?
2020. szept. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Viccesen egyszerűen működsz ha azt gondolod horoszkóp alapján teljes jellemtérképet lehet alkotni vkiről.
2020. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Komolyan azt gondolod, hogy minden rák férfi ugyanolyan? Ne már...
2020. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%

Rák férfiakra az a legjellemzőbb, hogy párkapcsolatban élnek.

Ha az illető hetero, akkor nővel, ha homo, akkor férfivel, ha biszex, akkor vagy nővel, vagy férfivel.

.

Tehát rák férfire párkapcsolatában az a jellemző, hogy párja van.

2020. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
A leirassal ellentetben nem tul romantikus,és nem is családcentrikus.Ismerek 52 éves agglegény Rákot is,cdaládost is,aki inkább a haverokkal,meg kocsmában,ill horgászással tölti az idejét!Nem tul beszédes,humorérzéke sincs,és sértödékeny! Elég sótlan és unalmas.Pozitiv,hogy alapos,és munkában megbizhato.
2020. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!