Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A deszcendensem bikában van ,...

A deszcendensem bikában van , hogy kell egy bika nőt meghódítani?:) 27f

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 12:09
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is kérés , hol találok ilyen lányt?
2020. okt. 2. 12:12
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Vidd el legelni
2020. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Na vicces koma írj valami hasznosat is
2020. okt. 2. 12:25
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

Nehéz egy bika nőt meghódítani mivel nem elégszik meg azzal hogy csak meghódították mivel nagyon hűséges típus. De ugyanakkor nehezen is nyílik meg. De akiben teljesen megbízik ahhoz nagyon hűséges tud lenni mind barátságban mind társként. De ha eljatszak a bizalmat utana nem fog bizni. Nem mutatja de akkor sem fog bizni.

Szóval meghóditani kevés éreznie kell hogy nem csak meghoditjak hanem mellette is maradnak.


Üdv egy bika nő ikrek aszcendenssel de nem azért irtam mert keresel bika nőt itt is vannak bizonyára.


Amúgy a horoszkóp hülyeség. Vannak alaptulajdonságok amik jellemzőek.

2020. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2020. okt. 2. 12:46
 6/24 anonim ***** válasza:

Bika szereti a pénzt, a jólétet, a finom kaját és a szexet is. hajrá :-)

ha megírod, hogy melyik jegyben és házban áll a Vénuszod, pontosíthatjuk tovább

2020. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Bika novel vigyazz nehogy, téged hágjon meg :D
2020. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

4: ezt az emberek 95%-a magára tudja venni, ügyes. Én is ugyanezeket szoktam mondani. Nehezen bízik meg, de ha igen, akkor utána nagyon. És el is lehet játszani a bizalmát, ami után megint nem fog bízni.

Még annyit hozzá lehetne tenni, hogy általában a hasonló értékrendű férfiakat keresi, és szereti, ha a férfi valamivel magasabb. És akkor ezzel tűpontos a jellemzés.

2020. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

6-os pl. Egy bika demiszexualis nem fog csak ugy kalandozni sem meghágni senkit, csak hogy sexhez jusson. Nem ez a legfontosabb szoval a falu bikaja bar erdekes azt pasikra szoktak mondani, de ezt a cimszot egy demiszexualisra ne akard vonatkoztatni. A pénzre nem minden bika tekint ugy mintha azzal bármit el lehetne érni.


Én technologia mániás vagyok. Szóval a pénzről úgy gondolkodom hogy mindig legyen úgy pénzem hogy meg tudjak élni de nem fogok ugy nézni a pénzre mint a Tom és Jerrybe a Tom a cicanőcire vagy mint Kvard Lipi a sajtra.


De ha elém raknak egy Alienware i7-es minimum 16 ram es minimum 1 terra ssd laptopot es sorolhatnam az opcioit, na arra biztos ugy fogok nézni. Mint irtam imádom a technologiat.


Oké finom kajat is szeretem de igazabol jégkrém mániás vagyok és oda vagyok a zabpehelyért, es kulonbozo gabonakert, szeretek zöldséget is legelni ja pl. Petrezselymet, salátát, bazsalikomot, rukkolát, de nem mindegy milyen az a kaja mert nem szeretem a belso Star Wars-ot a gyomrom es a kaja kozott. Maximum a konyha kertbol legelnék na jo es a mezon levo gyogynovenyek kozul. Üdv egy bika újra. Ugyanaz a bika. Szoval ilyen kliseket amiket a horoszkop ir felejtsetek el mert maximum csak az alaptulajdonsagok amik jellemzoek a bika jegyuekre de nezni kell az aszcendenst is de mint irtam hülyeség a horoszkop joslas.

2020. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8-as én a magam nevében beszéltem bika nőként. Ja ezt a két jellemzést amit irtal igaz. De ki ne keresne hasonlo ertekrendut horoszkoptol fuggetlenul es stb es stb.
2020. okt. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!