Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika anyukák legjobb anya...

Bika anyukák legjobb anya világon? Milyenek ismertik Bika anyukákat? Aki szerint horoszkóp hülyeség az ne írjon!

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 16:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Bika vagy szűz vagy mérleg szerinted ezek közül melyik legjobb anyukák?
2020. szept. 28. 17:12
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha egy bikának a gyerekéhez közel mész neked szalad a szarvaival, és feldöf.

És egy szűz nem lehet anyuka,mivel még szűz.

2020. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Föld jegyek jó anyák szerintem(Bika Szűz Bak).
2020. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%

Szűz vagyok és a közeli rokonok illetve a férjem és a gyerekem szerint is jó anya vagyok, türelmes, odaadó, figyelmes és megértő vagyok a gyerekkel, nem izgulok semmin és nem vagyok túl szigorú de minimális elvárásaim azért vannak. Nem vagyok viszont túl játékos, nagyon zavar a kosz amivel egy gyerek jár és sokszor kicsit kontrollmániás vagyok és be tudok feszülni ha pl megyünk valahova.

Nagyon rossz mintát hoztam egyébként otthonról amit miután kielemeztem nagyon igyekszem elkerülni, hogy az én gyerekemnek szebb gyerekkora és jobb kapcsolata legyen a szüleivel mint nekem volt.

2020. szept. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem aza legjobb anyuka, aki nem ilyen marhaságokra tanítja a gyerekét, mint a horoszkóp.
2020. szept. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Bika anyuci vagyok 3 lurkóval. Következetes, kicsit szigorú, az első a tanulás, ha az megvan akkor jöhet a móka, barátok, szórakozás.
2020. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
És ennek mi köze ahhoz, hogy bika vagy? Minden csillagjegyben születettekről tudnánk ilyen példát mutatni.
2020. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!