Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bakok miért ennyire önfejűek?

A bakok miért ennyire önfejűek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 15:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
A bakok nem önfejűek. A kosokkal kevered. A horoszkóp szerint a bakok hallgatnak mások véleményére.
2020. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Két testvérem van, az egyik bak, a másik vízöntő. A vízöntő bátyám na ő az önfejűség mintaképe. A nővérem bak, ő egészen más, egyáltalán nem nevezném önfejűnek.
2020. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Haszontalannak fogod találni a válaszomat, pedig csak az igazat írom: a csillagjegyek semmit nem határoznak meg az emberek jellemével kapcsolatban. A környezeti nevelés annál inkább. De az már pszichológia, és az itt eretnekségnek számít, tudom.
2020. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
A horoszkópnak az égvilágon semmi köze ahhoz, hogy ki milyen ember.
2020. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem önfejűbbek általában, mint bármelyik másik jegy szülöttei.
2020. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Azért olyan önfejűek, mert a csillagok szerint önfejűnek kell lenniük. Nem kell ezt túlgondolni.
2020. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem sem önfejűek.
2020. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Rosszul tudod. Azt hiszem, a Kiskegyedben volt egy leírás, amit kivágtam, és jól eltettem. Azt szoktam megnézni, ha meg akarom tudni valakiről, hogy milyen ember. Ebben azt írják a bakokról, hogy kitartóak, önérzetesek, és mindig elérik a céljaikat. De ez még nem jelent egyet az önfejűséggel, ami viszont a kosokra olyannyira jellemző.
2020. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kiskegyed? Én csak felcsapom a kurucinfot, ha meg akarom tudni, hogy a vízöntőnek, akivel randizok, büdös-e a szája.
2020. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy a bankok... aztán láttam, hogy ezotéria
2020. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!