Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz csillagjegyű gyermeked...

Szűz csillagjegyű gyermeked jellemzői?

Figyelt kérdés
Szűz csillagjegyű gyermeked milyen jellem? Leírnád néhány mondatban? Elsősorban az első 3-4 év érdekelne. Pl jó alvó? Hogy viselkedik társaságban? Kis segítség: [link]

2020. okt. 4. 19:57
 1/6 anonim válasza:
67%

Jó alvó, nyugodt gyerek. Mindig azt mondtam rá, hogy vele a világból kimehetnék mert azt csinálja amire kérjük!

Iszonyat nagy szíve van, de ha igazán kihozzák a sodrából akkor... 😃

2020. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi! Mire gondolsz? Hogy erted hogy ha kihozzak a sodrabol pl mivel? Es mit csinal olyankor?
2020. okt. 4. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem minden szűz egyforma
2020. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Szűz kisgyerekként én egy energiabomba voltam. Mindig minden érdekelt. Állandóan le kellett kötni a figyelmem. Mindent IS tudni akartam. Kíváncsi természetű és félős. Mindig sírtam ha valaki sírt mellettem mert sajnáltam.

Soha nem koveteloztem sose könyörögtem semmiért. Sose kértem semmit szerény kisgyerek voltam. Bár felnőttként is az vagyok 😄


De azért ez nem csak a napjegyen múlik

2020. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi 4es. Mit jelent a napjegy?
2020. okt. 4. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Hiába pontozott le valamelyik agyhalott, akkor sem minden szűz jegyű ember egyforma. Az asztrológia nemcsak napjegyből áll. Közel sem csak az számít, hogy ki melyik hónapban született. Nemcsak 12-féle ember van. Az asztrológia szerint sem. Még a középkorban talán megállná a helyét ez a hit. Vagy a teljes képletet érdemes megnézni olyan emberrel, aki ért is hozzá vagy hagyni az egészet a fenébe, mert minden más bulvár kategórió, nem asztrológia.
2020. okt. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!