Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli gyermekedet...

3 év körüli gyermekedet hogyan jellemeznéd? (barátságos, félénk, stb. ) Mi a csillagjegye? Kislány vagy kisfiú?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
3 éves fiú, Kos csillagjegyű. Nagyon aktív, örökmozgó, barátkozó fiú, gyerekekkel nagyon szeret barátkozni, de az állatoktól fél.
2013. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kislány, szűz.

Rendszerető, kedves, segítőkész, barátságos, akaraterős. (nem erős akaratú :) ) és figyelmes. Természetesen mivel az én kislányom, nincs rossz tulajdonsága :)

Szép is, okos is :)

2013. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves, lány. Csillagjegye mérleg, és sokáig pont olyan volt, mint egy valódi mérleg: egyensúlyban ritkán volt, vagy nagyon vidám volt, vagy szétordította a fejünket. :)

Most barátságos, mosolygós, de az első pillanatokban távolságot tart. Egész nap beszél, poénkodik a maga szintjén, és nagyon tud szeretni. Ha valakit megszeret, akkor elárasztja az embert a szeretetével.

Emellett extra érzékeny, és már most mérhetetlen empátia van benne. Ha szomorú valaki, ő is az lesz, és megy megvigasztalni az illetőt. Ha nevetek, velem nevet, ha mérges vagyok, velem mérgelődik, de másokkal is ezt csinálja. Bölcsis, és állítólag ott is folyamatosan figyeli, hogy mi történik a másik gyerekkel, és azonnal a "segítségére indul", ha baj van valakivel.

Rendmániás (nem tudom meddig fog ez tartani), és ha nem találja a helyén a dolgait, addig pakol, amíg rend nem lesz. Kész dili a csaj, de imádom!

2013. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Utolsò, mintha az én lányomról ìrtál volna! Bár ő már 6,5 éves, de most is ilyen. Ja, szintén mérleg. :)
2013. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Februárban töltötte a 3 évest a fiam, vízöntő.

Valahogy képes mindenkit levenni a lábáról, a legundokabb kölkökkel vagy a legmogorvább szomszédbácsival is két perc után lebratyizik. A nők meg egyenesen a lábai elé olvadnak, mert sármos és jól el tudja adni magát, ráadásul mérhetetlenül kék szemei vannak.

Harsány ha elengedi magát, és olyan, mint egy tank, főleg, mivel nagyon izmos-magas-erős, ezért komolyan észnél kell lenni néha, mert bármit képes kivitelezni amit kitalál magának, márpedig sem ötletekben, sem merszben nem szenved hiányt, sőt!!!

Két éves kora körül nagyon megharcoltam vele, hogy ne a fizikai fölényével oldja meg a problémáit, mostanra sokat szelídült ilyen tekintetben, de még mindig előfordul "attrocitás", hogyha pl egy gyerek piszkálja, egyszer szól neki hogy hagyja őt békén, de másodszor már rákiabál, és ha ez sem használ akkor bizony akkorát odacsap hogy a másikat a fal fogja meg. :S

Nagyon szeret poénkodni, mindenből hajlamos viccet csinálni, kifáraszthatatlan és nagy kajapusztító, konkrétan többet eszik, mint én meg a nővére együttvéve (de háj egy gramm sincs rajta, színizom az egész gyerek és már most kockás a hasa...).

2013. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3 éves kislányom bika jegyben született. Olyan mint egy macska, nagyon tud hízelegni, bújni, a szeretetét nagyon ki tudja mutatni! Nehezen idomul, amit kigondol nehezen lehet róla lebeszélni, sokszor hisztis és akaratos.Idegenekkel szemben nehezen oldódik, el kell telni bizonyos időnek hozzá. Rengeteg figyelmet igényel, ha valamiért nem kapja meg, akkor kiharcolja. Igazi nő, imádja a szép ruhácskáit, szeret táncolni és a szemeivel már most leveszi a pasikat a lábukról! :)
2013. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

3,5 éves kisfiú, rák

barátságos, jó gyerek, de akaratos, örökmozgó, nagyon önálló, és egész nap beszél, szünet nélkül :) az emberek dőlnek rajta a röhögéstől olyan dumája van

2013. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

3,5 éves kisfiú, mérleg:

kicsi korától fogva nagyon kiszámítható, óvatos, kompromisszumra hajlandó, rendszerető és végtelenül nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség. Szemlélődő típus, először messziről "tapasztal", majd eldönti, mit kezd az adott helyzettel/emberekkel. Nem kimondottan könnyen barátkozó, de ha valaki belopja magát a szívébe, azt nagyon megkedveli, ragaszkodik hozzá hosszú időkig. Szereti a kiszámíthatóságot, a már jól bevált, megszokott dolgokat, nem kedveli a váratlan, még nem kitaposott utakat. Nyugodt vérmérsékletű. Felfigyel a részletekre, a szépre. Empatikus. Én szintén mérleg jegyben születtem és nagyon sok hasonlóságot fedeztem fel kettőnk között.

2013. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

3 éves kisfiú, kos.

Nagyon sokat beszélő, igen aktív csibész:)Igazából tipikus kos, megfigyeltük, hogy gyerektársaságban vezető szerepet tölt be.Iszonyatosan akaratos, és tud hisztizni bőven, szóval "fogni kell a gyeplőt" eléggé:)

2013. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

3 éves kosom van, és detto mint az előttem szóló!

hisztis, akaratos, ravasz, fifikás, de őszinte, bízik bennem szerencsére,igazi rossz gyerek, de imádni való, egész nap beszél, haláli dumával! És e-mellé nagyon érzékeny! Most szokunk az oviba, és reggeltől estig bőgök ha nem látja... :,(

2013. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!