Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg egy aljas csillagjegy?...

Mérleg egy aljas csillagjegy? Mik tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 21:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%
#10: Gondold újra!
2020. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%
#11: nem kell újragondolnia, igaza van. Egytől egyig aljas, hátulról jövős, másikat megkerülős szemetek vagytok. :)
2021. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mérleg jegyűeknél általában az még sokkal jobb, ha férfi a jegy viselője, mert ha nő a jegy viselője az rosszabb, mert a mérleg nők iszonyú rosszak tudnak lenni egy pasi számára.



De ha egy kapcsolatban férfi a mérleg az még jobb.

2022. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A mérleg olyan, mint egy kevésbé érzékeny halak.


Konfliktus kerülő, mert érzékeny és törékeny és azért titkolja el az érzelmeit, hogy ezt mások meg ne tudják róla. Nem mindenkinek nyilnak meg, de legbelül érzékeny jegy a mérleg is.

2022. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igaz nekem ikrek a napjegyem és csak az aszcendensem mérleg, de az általános leírásoknak abszolút az ellentéte vagyok: Nem vagyok konfliktuskerülő, bosszúálló vagyok, harcias úgymond, abszolút manipulatív ha elakarok érni valamit, makacs tehát amíg nem érem el amit a fejembe veszek addig nem állok meg, bárkivel szembe megyek, szeretem irányítani a dolgokat, szeretek másokról megtudni mindent, magamról viszont semmit nem tudattatok meg vagy csak annyit amennyit akarok, hogy tudjanak rólam.
2022. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15

És ez mit jelent?

Azt jelenti, hogy az ember szabad akaratából cselekszik, nem pedig a csillagjegyére leírtak alapján.

Szóval ez arra utal, hogy merj élni bátran és nyugodtan merj kiállni magadért.

2022. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16

Igen csak vannak leírások amik ugye leírják az adott csillagjegy/aszcendes jellemzőit és valakinek teljes mértékben passzol és valakinek, mint pl. Nekem abszolút nem.

2022. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.

Én mérleg jegyű vagyok, ami a fő kérdés és bika az aszcendensem, de amit a fő kérdésben kérdeznek, én abszolút nem vagyok aljas, mindenkihez és mindenhez a legpozitívan állok hozzá, talpraesett vagyok és jól tudom élvezni az életet.

2022. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az aszcendens NEM!!!! a szemelyiseg, hanem az eletsors resze (ha nem all ott egitest, persze...)


Az, hogy mikent akarsz elerni valamit, azt a Mars jelzi.



38F incel

2022. jún. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mérleg nem aljas, de szabadszellemű, utazás mániás, állandóan utazni szeret. Kissé érzékenyek, ezért inkább ha valamiben rosszat látnak, kerülik a rosszat, mindig a kényelmet szeretik.
jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!