Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg egy aljas csillagjegy?...

Mérleg egy aljas csillagjegy? Mik tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Én mérleg vagyok, én inkább agresszívnek mondanám magam mint aljasnak.
2020. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem. Ellentéte az aljasnak.
2020. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Mérlegként inkább kétszínű, megjátszós tudok lenni. Viszont ha nincs célom vele akkor nem vagyok az.
2020. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%
Aljas mind. Tegnap még 68-at mutatott, ma meg már 72-t.
2020. okt. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Mérlegként nem tartom magam aljasnak inkább egyenesnek. Ha valakivel valami bajom van megmondom szemtől szemben és kész. Utálom a kétszínűséget.
2020. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Igen, jellemző ez is a mérlegekre, nagyon anyagiasak, szeretnek win-win helyzeteket teremteni, csak hogy amennyit ő befektet, az nagyon minimális ahhoz képest, ami elvár a párjától, tehát a profit termelést nézi sokszor kapcsolatokban ia.
2020. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Az barátom mérleg, az egyik legegyenesebb akit ismertem!
2020. okt. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Tobb legyet lehet megolni "mezzel, mint legycsapoval"


Ez egy Merleg-mondas, foleg Mars a Merlegben :)

2020. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Utálatosak! Tavaly ismertek meg őket csak igazán és irtó rosszindulatúak. Lehet, hogy egyenesek, meg minden, de bármire képesek, hogy elérjék a céljukat. Belédrugdosnak, hazudoznak, fingjuk nincs arról, hogy mit jelent a hűség, stb. Szóval fosok!
2020. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
A kérdés is rossz. Asztologiaval foglalkozom 20 éve. Az aljassag a Skorpió jegyuekre jellemző. Az anyagiassag is. A mérleg rossz (!)tulajdonsága a hiúság és nárcisztikus jegyek, külsőségek kutatása. Az aljassag, kitermelés, hátulról joves és ketszinuseg az Skorpió tulajdonosag. Ne keverd össze. A mérleg mindig erős igazságértéke miatt kimondja amit gondolta, őszinte és egyenes!
2020. dec. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!