Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halakként szerelmes vagyok...

Halakként szerelmes vagyok egy kos lányba, de nehéz?

Figyelt kérdés

Nagyon könnyen meg tud bántani, de akkor is szeretem, csak nekem ő nagyon nyers. Fizikailag is rettentően vonz.


Hogy tudnék az éles nyelvén és a férfias kiállásán túllépni?



2020. okt. 4. 22:19
 1/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
7%
Fogyaszd le. Akkor vonzani sem fog annyira, mert ugye az is a tömegétől függ.
2020. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hú Koplárovics, neked emlékszem a gólodra a Man U ellen. De focistaként nem vagy releváns ezoterikában szerintem.
2020. okt. 4. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem azert lehet ilyen, mert falakat emelt maga kore , ha erted. Biztos nem volt konnyu multja es nehez biznia barkiben is.


Szerintem ha latja, hogy te tenyleg kitartasz mellette es komolyan gondolod a dolgokat, akkor nem lesz mar ennyire ilyen:)


Ismerd meg jobban es te is aprankent engedd kozelebb magadhoz:)

2020. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nuga csakra interputációt kell véghezvinni a következõ csillag hullás elött, paulód legyen betūrve.
2020. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Milyen Halak vagy te akkor? :D Párom is Halak, én Oroszlán. Nagyon jól kijövünk, annak ellenére hogy ahogy fogalmaztal, elég “nyers” vagyok én is. Sot, inkább ő szokott megbántani engem. Azt kell mindenekelőtt meglátnod, hogy a horoszkópon túl, ő szeret teged? Ergo mindenkivel így viselkedik? Bocsánatot kér ha nagyon megbántott? Belátja hogy ártott? Megpróbál utana finomabban közeledni? Ha ezekre nem a valasz, a csaj csak siman se..fej, es nem ártana letenned róla.
2020. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 vantel ***** válasza:
35%

Kos az nem a hím bírka?

Elég bizar kapcsolat.

Közben megy a zacsipacsi.

2020. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Át kell változtatnod minimum Vízöntővé a szeleburdimágia segítségével.

- egy mágus

2020. okt. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem túl kellene lépned ezeken a csillagjegyeken, mert nem attól olyan a lány, amilyen, hogy ő kos. Tapasztalatom szerint (már akikkel eddig találkoztam) az ilyen éles nyelvű, férfias nők sérült családban nőttek fel. Vagy csonka családban nőttek fel (valamelyik szülő lelépett), vagy családon belüli erőszak volt, még ha enyhe formában is, és sokszor az ilyen nő olyan párt is fog ki valahogy, aki szintén olyan, hogy férfinak kell lennie mellette nő létére is, hogy "túléljen". Bármilyen vonzó is egy ilyen nő, én inkább kerülöm őket, mert harmóniát nehéz vele elérni.
2020. okt. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg a férfias kiállása?
2020. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!