Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ez a nyaklánc mit ábrázolhat?

Ez a nyaklánc mit ábrázolhat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Én azt gondolom, hogy horoszkópos nyaklánc lehet és a Vizöntőt ábrázolhatja. Az egyik oldala olyan mint egy vizesés, ilyen hullámos, a másik oldala meg egy kancsóra hasonlit. Ti is igy látjátok? Vagy ti mást láttok benne?


Van még egy nyaklánc


[link]


[link]


Ez egy másik, de ezt nem tudom kivenni, hogy mit ábrázolhat. Mit gondoltok?


2020. okt. 11. 04:29
 1/7 anonim válasza:
Nem lehet hogy, hogy csak egy csont?
2020. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért hordana valaki a nyakában egy csontot :D
2020. okt. 13. 07:03
 3/7 anonim válasza:
Mert menő tesómnak is van
2020. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez Jézus eljövetelét ábrázolja.
2020. okt. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy tekercsre hasonlít amin régen az írások voltak egy papirusz xd

De amúgy szerintem csak valaki csinált egy ilyet azt akinek tetszik hordja.

Nem tűnik úgy, hogy lenne bármi jelentése vagy ábrázolna valamit.

2020. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első linkelt kép Zlatko Zahovic nyaklánca. Nonfiguratív, modern darab, egy absztrakt formájú lemez csúszka medállá alakítva, majd bőr szálra fűzve. A neten is látni hasonlót, de nem túl sokat.

Semmit nem ábrázol, viszont neked szíved joga, hogy mire használod a fantáziádat. :-)



A második nyakláncot egy fém gyöngy díszíti melynek felszíne mintázott. 12 egy tucat belőle, sok ilyet találni, nincs mágikus jelentés. A gyöngy ékszeralkatrész webshopokban is megvehető.


A harmadik nyakláncon fa gyöngy van, a furcsaságát a hagyagul megkötött csomózás, és a kép rossz felbontása miatti kivehetetlenség adja.



(hobbiékszerész nő)

2020. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Zlatko Zahovic pont Vizöntő jegyű de persze elhiszem h szart se ábrázol ez. Pedig többet kinéztem volna belőle h legalább jelent vmit a nyaklánca de így full gáz ilyet hordani főleg meccs közben. A Vizöntő pont kiolvasható ebből de valószínű h hogy csak én képzeltem bele :D
2020. okt. 17. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!