Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy működik ez? Elcsúsztak a...

Hogy működik ez? Elcsúsztak a horoszkópok dátumai?

Figyelt kérdés

Sosem hittem betegesen a horoszkópokban, de ha kezem ügyébe kerül egy, akkor szívesen elolvasom. A párom 10.21-én született, és elvileg skorpió, de láttam már pár újságban, hogy nem hogy 1-2, hanem 4 nappal arrébb van csúszva a csillagjegye, és így már a mérleg lesz. Hogy ne mondjak hülyeséget, épp nézek egy weboldalt, és ott is mérlegnek írja.


Olvastam ezeket az általános jellemzőket, eddig mindig a skorpió részt néztem, nagyrészt rá tudtam húzni a leírtakat. Most megnéztem a mérleget, és ez is nagyrészt igaz rá... Akkor most mi a csillagjegye?


2010. aug. 8. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a skorpió az október 24-től van. Szóval ő mérleg.
2010. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
látom senki sem tökéletes, de a skorpió 23-ától van...:D
2010. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
első vagyok, és a skorpió 24-től van. : D
2010. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Minden évben tolódnak kicsit a jegykezdetek, így az évtől függ, amelyikben születtél, hogy mikor lépett át a Nap a köv jegybe. Láttam már olyat, hogy egy rák jegyű ember, ha 7 perccel korábban születik, akkor még ikrek lett volna, tehát nagyon a határon órától és perctől is függ.
2010. aug. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na látom nem jutunk dűlőre :D Eddig skorpió volt. Most néhány újság /weboldal szerint 4 nappal lecsúszik arról, hogy skorpió legyen. Egyáltalán mire jók ezek a csillagjegyek, ha változnak? Ő úgysem lesz más ember mint amilyen, és akkor már nem fog illeni rá a horoszkópja.
2010. aug. 9. 10:27
 6/13 A kérdező kommentje:
Ú gyerekek most látom hogy félrenyomtam... 10.24-én született, nem 21-én. Bocsánat rosszul gépeltem be... na de így is még érvényes a kérdésem, mert nem egy újságban mérlegnek van a skorpió feltüntetve. Szóval a kérdés ugyan az, meg ugyanúgy érvényes a 4 nap csúszás.
2010. aug. 9. 10:47
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]


Na ez egy az egyben ő. Szóról szóra.

2010. aug. 9. 10:49
 8/13 anonim ***** válasza:

Azt tudod, hogy óra, percre mikor született?

Mert akkor megnézem neked.

Felesleges ezen vitatkozni, hogy mikortól skorpió, az asztrológia nem ilyen egyszerű, minden évben tényleg máskor vannak a váltások minden jegynél, és nem a kedvenc lapod szerint.:)

2010. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jaj nem vitatkozásnak szántam, meg nincs ilyen hogy kedvenc lapom, egyszerűen csak több helyen is láttam már más-más dátumokkal. Percre pontosan nem tudom mikor született, megkérdem tőle és akkor megírom :P

Csak hogy tudjam mit olvassak fel neki ha horoszkóp akad a kezembe:D

2010. aug. 10. 15:12
 10/13 A kérdező kommentje:

1988. 10. 24. 8 óra 55

:)

2010. aug. 10. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!