Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire igazak az általános...

Mennyire igazak az általános (nem napi vagy heti) horoszkópok? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Bak lány vagyok, és úgy veszem észre, hogy a jegy főbb tulajdonságai illenek rám (komoly, hűséges) de egyáltalán nem érdekel a karrier, az előremenetel a munkában. Lételemem a nevetés, a minőségi idő töltése a barátokkal. Egy bizonyos fokig fontos az anyagi biztonság, de a család és a szerelem sokkal lényegesebb.

A horoszkópom karrieristának, ambiciózusnak, földhözragadt, frigid, unalmas embernek ír le.

Pedig soha nem kezdenék párkapcsolatot olyannal akibe nem vagyok szerelmes, csak azért mert elvagyok vele. És ha valakit szeretek, akkor azt nagyon hevesen szeretem. Fontos hogy a párom minden téren kiegészítsen. Szexuális, intellektuális téren egyaránt.

Kezdek közel kerülni egy Szűz fiúhoz, ezért megnéztem egy párhoroszkópban hogy illenénk össze, és azt írta: unalmas, egyhangú lenne a kapcsolatunk.


2011. márc. 14. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Semmilyen horoszkóp nem igaz!
2011. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Igen.. egyetértek az elsővel. Ne hagyd hogy befolyásoljhanak az ilyen marhaságok.
2011. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket, valamilyen szinten én is így látom csak azért mégis elgondolkodtató hogy pár dolog meg nagyon is igaz rám.
2011. márc. 14. 18:50
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
semennyire sem!
2011. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Őszintén: csak az mondja, hogy nem igazak az általános jellemzések, akik egyébként nincsenek is tisztában vele. Sejtelmük sincs, hogy milyen tulajdonságokat társítanak egyes jegyekhez, csak rávágják, hogy hülyeség és kész ( és itt most nem horoszkópról van szó, hanem a jellemzésről, tehát rosszul használtad a szavakat).

Ezeket a jellemzéseket nem ókori szakállas varázslók írták, hanem hosszú évszázadok megfigyelései lapján készítették el ( érdekes, hogy különböző népek, akik nem is találkozhattak egymással, ugyanazokat a jellemzőket társítják adott időszakban születőkhöz).


Másrészt: az általános jellemzés nem azt jelenti,hogy 100%-osan igaz rád. Csak "általánosságban" - egyébként rengeteg Bak ismerősöm van, és tényleg mind kicsit passzívak és komolyabbak, mint pl. én Mérleg létemre, aki akkor is nevetek, ha sírni lenne kedvem. Ugyanígy tapasztaltam, hogy az Oroszlánok kicsit egoisták, ugyanakkor bátrak, vagy hogy a Skorpiók néha kicsit erőszakosak, és rendkívül állhatatosak.

Nem arról van szó, hogy csak a Bakok lehetnek komolyak, vagy hogy minden Bak valami frigid ember, egyáltalán nem. Ráadásul te magad is változtathatsz a rossz tulajdonságaidon, vagy építhetsz ki jó tulajdonságokat.


De azt mondani, hogy nem igaz... :D Középiskolában néhány barátnőmmel mindig azon szórakoztunk, hogy megpróbáltuk a tanáraink és ismerőseink csillagjegyét megállapítani a viselkedésük alapján. 75%-ban sikerült :)

2011. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
semmilyen horoszkóp nem igaz
2011. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, veled is egyet tudok érteni, és szeretnék változtatni, csak ezek olyan megfoghatatlan dolgok. Hogyan lehetnék nem unalmas? Vagy spontánabb?
2011. márc. 14. 19:24
 8/13 anonim ***** válasza:
De ki mondta, hogy unalmas vagy? A komolyság nem egyenlő az unalommal... :)
2011. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazából még senki, csak a horoszkóp. Nem is kéne ilyeneket olvasnom. XD
2011. márc. 14. 21:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, kitől származik a horoszkóp. Csak szakszerűen készített horoszkó válik be. Ami az újságokban megjelenik, az rendszerint csak blöff, de vannak szakembert alkalmazó folyóiratok is.
2011. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!