Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek és nyilas tényleg...

Ikrek és nyilas tényleg ennyire jól kijönnek egymással?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Két dudás egy csárdában.
2020. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Melyik ikrek napjegyű személyről és melyik nyilas napjegyű személyről beszélünk? Nem mindegy.
2020. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen
2020. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem és a legnagyobb szeretettel mondom a nyilas társaknak, hogy ne bízzanak meg az ikrek-ben, mert csak akkor vannak jóban velünk, amikor nehezebben mennek a dolgaik, sok hasznos dolgot tudnak meg tőlünk, azután egyet lendülnek, sokszor valamilyen nővel is összejönnek és a nevünket sem tudják. Ezt min. 20 ikrek jegyű emberrel tapasztaltam, férfiakkal és nőkkel ugyanúgy. Meg kell őket ismertetni skorpiókkal, az érdekember bak jegyűekkel, stb.
2020. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Barát, haveri, rokoni, munkatárs szinten nagyon jó páros. Viszont komoly viszonyban már nem. A nyilas a függetlenség híve, míg az ikrek hajlamos a kétszínűségre és a hűtlenségre.
2020. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem a nyilas függetlensége miatt nem jó ez a kapcsolat, hanem azért, mert az ikrek rengeteg embert átver és rengeteget hazudik, nagyon sokszor tapasztaltam ezt. Egyéb jegyű emberekkel sem jó a kapcsolata az ikreknek, nem csak a nyilassal.

A levegő jegyű emberek sokkal egoistábbak és "függetlenebbek", mint a nyilas, csak ismerkedés elején rengeteget hazudnak és smúzolnak, ezért nem látják az emberek az eredeti arcukat.

2020. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nyilas vagyok. Volt már dolgom ikrekkel, habár erről nemigen lehet múltidőben beszélni, hiszen még egy suliba járunk..lényegtelen. Drága nyilas elvtársak, csatlakoznék az előttem véleményt nyilvánitó kollegákhoz. Bár a horoszkóp szerint az ikrek és a nyilas nagy pajtások, ez koránt sem így van. A szóban forgó illető, alias kedves ikrek barátnőm egy kétszínű kis féreg volt mindig is. Mikor vele voltam, adta az ártatlant, a jókislányt. Aki mindenben mellettem áll, támogat és jól szórakozik a társaságomban. Ám, amikor csak egy rövid időre is hátat fordítottam, rögtön összeültek ők hárman, az ikrek, szűz és halak barátnőm, majd szépen kibeszéltek és elhordtak mindenféle korcsnak, lényegében a semmiért. Habár az ikrek barátnőm nem a szavak embere, nyilván elvártam volna tőle, hogy ne a tömeg után menjen, hanem álljon ki értem (hiszen én is ezt tettem volna). Aztán, ezek után természetesen úgy tett, mintha semmi nem történt volna.

Összegezve, vigyázzatok az ikrekkel. Habár vele nőttem fel, még igy sem tudtam eléggé kiismerni ahhoz, hogy megtudjam, milyen is valójában. Csak óvatosan velük! (persze tisztelet a kivételnek)

2020. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igazad van 7es, nagyon jellemző ez az ikrek-re, úgy férfiakra, mint nőkre, sunyi, többszínű és nagyon jó haverságban van a szűzzel, bakkal, halakkal, a legnagyobb szrkavarókkal. Nyilas társak: ne bízzatok meg soha sem az ikrekben, én gyerekkorom óta tapasztalom őket, rengetegnek esélyt adtam.
2020. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8: a bak és a szűz mióta szarkavaró? A rák, halak és a skorpió a szarkavarás koronázatlan királyai nem a földjegyek akik szarnak mindenkire. Mellesleg én még sosem láttam olyat, hogy az ikrek bármelyik földjeggyel sikertörténetet hozott volna össze, sokkal inkább egy katasztrófa volt...
2020. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát erről egy-egy jó nagy regényt tudnék írni. Azt mondhatom, hogy nagyon sokszor nem az igazi arcukat mutatják, nem könnyű eldönteni, hogy a víz vagy a föld jegyűek hazudnak többet, de a levegő jegyűek is rengeteget.
2020. dec. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!