Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek és nyilas tényleg...

Ikrek és nyilas tényleg ennyire jól kijönnek egymással?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 22:52
1 2
 11/12 anonim válasza:

Ikrek vagyok.

A legjobb barátnőm nyilas, és ha kellene, tőrt nyelnék érte.

Nála jobb szívű, kedvesebb, közvetlenebb, arany embert nem ismerek. Kölcsönösen bízzunk teljesen egymásban. Szoktam hazudni muszáj esetekben, sose kedvtelenségből, rosszindulatból, de soha nem beszélek ki senkit, úgy bánok másokkal, ahogy ők bánnak velem, de kibeszélni nem beszélek ki senkit, az egyik legundorítobb szokás az emberről sz@rt beszélni a háta mögött. Sokan mondják hogy az Ikrek ilyenek, meg olyanok, de ember, hány más Nyilas, Bak, és bármilyen jegyű ember a világ rosszabb embere. A horószkopod nem ír le teljesen, csak összesít más emberek alapján, de nem magad alapján. Nem teszi embert a horószkopja.

Vannak rossz tulajdonságaim, de azok nem a horószkopomhoz köthetőek, ahogy mások szeretik mondani, hogy ez azért van, mert ez a jegyem, stb

Ez azért van mert vannak hibáim,mert nem vagyok tökéletes, és ilyenek nőttem fel,amiken csiszolnom kell.

A horószkopod nem ír le, nem foghatsz rá semmit, ha rossz ember vagy, azért van mert úgy döntesz hogy egy fsz leszel, nem azért mert ezen meg azon a dátumot születtél.

Az előzőeknek meg sajnálom hogy ilyen élmények érték a horószkopomal, de ne a horószkopjuk miatt hidjék hogy ilyenek voltak a párjaik/barátaik stb, egyszerűen rossz emberek voltak, mert úgy döntöttek hogy jobb kényelmesen élni,annak árán hogy másokat b@szol át.

2020. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
21%
Nyilasként azt tudom mondani, hogy mindig is a legellenszenvesebb jegy az ikrek volt. Kis kétszínű g*cik.
2021. ápr. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!