Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A napjegyed, a holdjegyed...

A napjegyed, a holdjegyed vagy az aszcendensed tulajdonságait érzed leginkább magadénak?

Figyelt kérdés
És melyik befolyásol jobban?
2020. nov. 8. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Egyiket se.
2020. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Napjegyem Skorpió, aszcendens Bika, Holdjegy: Nyilas. Hát egy kicsit mindegyiket érzem. Bár legkevésbé a Nyilasból van bennem.

Bika, Skorpió szerintem sok mindenben hasonlók, szóval nem nagyon tudom megkülömböztetni, melyik befolyásol jobban.

2020. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Én az első házas plútómat, ami a skorpióhoz kapcsolódik, szóval a skorpiót. Ez és a rák holdam, meg a napjegyem (vízöntő) befolyásol a legjobban.
2020. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Mindegyiket.


2# A Skorpió és a Bika szemben álló jegyek és tökéletes ellentétei egymásnak.

2020. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Nap.
2020. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
A felsoroltak kozul a holdjegyemet. Ami oroszlan. Ebben all a merkurom is igy ez is jon ki belolem :)
2020. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Aszc. (mérleg)
2020. nov. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
76%

Ne is mond... Halak aszc, halak a holdban, aszc konjunkció holddal stb...

Szuperérzékeny vagyok (férfiként) és néha már magamnak is too much, érzelmileg... 🙄

Az egész képletem ilyen katyvasz... Nyolcas házas cuccok (4!!), szeretem és vágyódom a misztikum felé, de mellette egész jól üzemel a hold-merkúr trigonom is... Agyrém! :D



Azért hála az égnek nem vagyok ennyire elveszett, jól jön a mérleg napjegyem, néha napján. 😅

2020. nov. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A holdjegyem ami a rák.
2021. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én eléggé mind a 3at, viszont a napjegyem kicsivel dominánsabb,mint a többi. Vízöntő napjegyű vagyok.Az aszcendensem oroszlán, holdjegyem oroszlán. Vízöntős tulajdonságaim, hogy szabadelvű vagyok, toleráns ,sokat foglalkozok politikával, társadalmi kérdésekkel, néha elég nehezen kötődök másokhoz, elég excentrikus, sokan mondják, hogy eltérek az átlagostól. Az oroszlán ott nyilvánul meg bennem, hogy egocentrikus vagyok, sokat foglalkozok a villogással,a külsőmmel(hajam,ruhák,bőrápolás,kozmetikum stb.).Hirtelen haragú vagyok, gyorsan fel tud menni az agyvizem.Na olyankor tényleg az az érzésem,hogy én vagyok a kerületi király.


Szóval nagyvonalakban igaz mind a kettő.Én a vízöntőt valamivel közelebbinek érzem.Viszont nem tudom releváns e annyira ez az egész. Több jegy személyleírása, pl. ikrek,nyilas jellemzései is nagyon passzolnának rám.

2021. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!