Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen ember vagyok, ha...

Milyen ember vagyok, ha Nyilas a napjegyem, Mérleg aszcendensel és Bak holdjeggyel?

Figyelt kérdés

Ezek alapján milyen ember vagyok? Tudom, a horoszkóp nem minden, mégis kíváncsi vagyok rá, hiszen köztudott, hogy a nyilas és a bak alapjáraton különböző jegyek. Előre is köszönöm a válaszokat!

#nyilas #merleg #bak



2020. dec. 14. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Hiszékeny és manipulálható.
2020. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
auch..
2020. dec. 14. 20:52
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Buta.
2020. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Ki nem xarjale..
2020. dec. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az értelmes válaszokat!
2020. dec. 15. 09:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem veled beszélgettem tegnap este? Szintén nyilas vagyok kos aszcendenssel.
2020. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Deee. Most újonnan önismerettel is foglalkozom, nézd el légyszi. ':D
2020. dec. 15. 09:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Elnézem. Én is voltam a te korodban, így tudom, hogy ez neked fontos. Meg hasznos is az önismeret.


Mivel nem ismerlek eléggé, ezért az én vélemény is lehet objektív.

Tehát el is kezdem:


Nyilas: szereti kalandokat, az utazást. Tüzes elemű jegy. Nagyon tud lelkesedni. Jószívű ember, még akkor is segít, amikor nem kéne. Sötét oldala az, hogy beképzelt és arrogáns tud lenni és képes azt gondolni magáról, hogy ő mindent jobban a többieknél. Szereti a kényelmet, a változatosságot. Könnyen ráun mindenre, folyton keresi az újdonságot. Az újdonság varázs mindig lenyűgözi. És szereti a szabadságot. Mindig kell nekisaját élettér.


Mérleg: művészlélek, aki fontos az esztétika. Szereti a művészetet. Folyton keresi az egyensúlyt az életében. Levegő elemű jegy. Mindenkivel jóban van és jóban is szeretne lenni mindenkivel. Emiatt a sötét oldala az, hogy kerüli a konfliktust. Diplomatikus, hajlamos kompromisszumot kötni viszont hajlamos a békeszeretetéért akár önmagát is feladni. Ha szín kell vallania, akkor azt vagy elhalasztja, vagy kikerüli vagy egyáltalán nem teszi.


Bak: kitartó. Föld elemű jegy. Fegyelmezett, bölcs. Ha egy filmben feltűnik egy öreg, bölcs karakter, akkor azt lehetne mondani, hogy a bak jegyről mintázták. Nagy a munkabírásuk is. Szervezett és szívós. Komoly önfegyelmet tud gyakorolni. A sötét oldala az, hogy kívülállók szerint érzéketlen és rideg, mert szereti elrejteni az érzelmeit. Hajlamos bezárkózni, gyakran magába fordul.

2020. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megint sokat segítettél.😊
2020. dec. 15. 10:10
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy olyan lehetséges, hogy a mérleghez kapcsoló tulajdonságaim kisebb koromban érvényesültek, de mára már inkább a bak jellemzése igaz rám?
2020. dec. 15. 10:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!