Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Összesen hány csillagjegye...

Összesen hány csillagjegye van az embernek? És ezeknek mi a nevük, illetve hogyan tudom meg nekem személy szerint mik?

Figyelt kérdés
Nem tudom számít e, de a hold jegyem az halak. Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. dec. 27. 20:38
 1/3 Grimfox ***** válasza:
84%
12 házzal számol az asztrológia, hagyományosan 7, mostanában inkább 10 "bolygóval", és a 12 zodiákus jeggyel. Hogy hány zodiákus jegy szerepel a horoszkópodban, az attól függ, hogy melyik bolygó melyik jegyben járt. 1-7/10-ig bármennyi lehet elméletileg, gyakorlatilag 1 csak akkor lehetne, ha minden bolygó ugyanabban a jegyben lenne. Személyenként eltér, kinek hány csillagkép képviselteti magát.
2020. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Horoscope calculator-oda be kell írnod a pontos születési datumod, helyed, es kiadja az osszeset. Az aszcendensed, a holdjegyed es a napjegyed a legfontosabb. A vénusz jegyed asszem azert felelős, hogy hogy mutatod ki a szereteted.
2020. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Astronet hu / személyes horoszkóp
2020. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!