Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a jobb párosítás, és...

Melyik a jobb párosítás, és miért? Kos nő + Skorpió férfi VAGY Oroszlán férfi + Nyilas nő?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 22:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég.. ! összedugjátok.. azt ha jó. Akkor maradhat. Skorpió. :-) meg minden.
2021. jan. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Readingforlife válasza:
80%
Az oroszlán és a nyilas kapcsolatot a szenvedély jellemzi. Sokat veszekednek, mert az oroszlán lényéből fakadóan felsőbbrendűnek hiszi magát és tökéletes vezető egyéniség. Azonban a nyilas makacs jellemű és, ha beszólnak neki azt nem tudja szó nélkül hagyni. A nézeteltérésektől eltekintve hatalmas szenvedély és szerelem képes kialakulni közöttük. Imádják egymást, de sokat veszekednek. Nem tudom, hogy alakulhat e ki közöttük tartós kapcsolat, de én személy szerint remélem.
2021. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilas vagyok. Az Oroszlán tényleg beszólt, cinkelt, igaza volt. Bosszantott. Nagyon imádtam, de az agyamra ment.

Én is beszóltam neki, mert beszólt. Azt mondta bír engem?

Akkor meg miért szólogatott be?

Á leléptem.

2021. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyilas nô oroszlán férfi - volt benne részem, gyilkoltuk egymást. Egyszer konkrétan majdnem megfojtott engem a pasi
2023. jan. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Az oroszlán + nyilas sosem működik, ők egy kis idő után egymás agyára mennek, mind a kettő irányítani akar és folyton veszekednek, viszont a szex nagyon szenvedélyes!"


A szex is szar volt, sőt nem is nagyon volt.

2023. jan. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!