Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a jobb párosítás, és...

Melyik a jobb párosítás, és miért? Kos nő + Skorpió férfi VAGY Oroszlán férfi + Nyilas nő?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Pff.
2021. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kos párom volt skorpióként(bár én vagyok a nő), de mi tűz és víz voltunk. Nagyon szerettem, de sok volt az ellentét mégis ugyanazok a hibáink voltak. Fő csapásvonalképp a makacskság.

Szóval szenvedélyes és nem unalmas, de annál inkább romboló hosszú távon.

2021. jan. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Angel3000 ***** válasza:
90%
Szia! Nyilas nô oroszlán férfi ez jó párositàs!
2021. jan. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A Kos egy Skorpióval öngyilkosság. Sosem fogják tudni elviselni egymást, a szerelmük is inkább az egymás iránti utálatból fakad. Nekem volt Skorpió pasim, kettő is (Kos vagyok), annyira utáltam őket, hogy már szerettem. Az is jellemző rájuk, hogy nehezen felejthetőek.
2021. jan. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kos, skorpióval ne!
2021. jan. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem mind tetszik, érdekes felállás lehet.

kos vagyok szóval eljátszottam a kos+oroszlán és kos+nyilas kombóval is.

de a skorikkal jól kijövök úgyhogy nagy gond nem lehet... a közveszélyes jelzőt leszámítva...

2021. jan. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A Kos + Skorpió miért fér meg ennyire nehezen egymás mellett? Itt is két domináns személyiség kerül össze, ami a Nyilas + Oroszlán felállásban pedig az működőképesnek van mondva.
2021. jan. 11. 05:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7 a másik 2 jeggyel annyira nem vagyok elméjülve, de pl a kosnak és a skorpiónak ugyan az az uralkodó bolygója.


Érdekesség, hogy párkapcsolaton kívül viszont remekül kijövök a kosokkal, inkább erősítjük, mint ziláljuk egymást. Legjobb barátnőm is kos pl.


(#2 voltam)

2021. jan. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Az oroszlán + nyilas sosem működik, ők egy kis idő után egymás agyára mennek, mind a kettő irányítani akar és folyton veszekednek, viszont a szex nagyon szenvedélyes!
2021. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9-ik válaszoló vagyok, oroszlán. Valahogy eddig annyi nyilassal kezdtem el ismerkedni, mindig nagy fellángolás, nagy szenvedély volt, de 3-4 hónapnál nem bírtuk tovább egymást sose.
2021. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!