Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aszcendens és szaturnusz....

Aszcendens és szaturnusz. Hozzáértő, mit tanácsolnál erre az időszakra?

Figyelt kérdés

A tranzit szaturnusz ebben a pár hónapban vonul át az aszcendensemen. Február végén. lesz legpontosabb az együttállás. Hát nem könnyű, ami azt illeti...

Mit tudnál tanácsolni, erre az időszakra?

Aszcendensem a vízöntőben, születési szaturnuszom a kosban, 1es házban, uránusz a vízöntőben, 12es házban.


Kérem, hogy csak hozzáértők írjanak! Köszönöm!


2021. jan. 30. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én hozzáértő vagyok és írtam is.Szívesen!
2021. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a laikusokkal, és sok magát okosnak gondoló nem laikussal is, hogy a Szaturnuszhoz egy egyértelműen negatív fogalomkört képzettársít, holott ez nincs így, csak a tudatosság egy szintjén.


Mivel a születési uralkodód a Szaturnusz, hisz a Vízöntő a saját jegy a Bak mellett, így egyértelműen jelentőségteljes életeseményt jelez az aszcendensen való áthaladása, melyet 3 szinten élsz meg:


1.Testi

2.Szellemi

3.Lelki


A vízöntő archetípusnál gyakran tapasztalom, hogy a felelősségvállalást valamilyen fajta szabadságot korlátozó tényezőként élik meg, így elkerülnek sokszor olyan helyzeteket, melyek felébresztik bennük a kötöttségtől/kötődéstől való félelmet.


Így keletkezik egyfajta "üres szabadság", mely valójában egy önbilincselés, hiszen nincs meg az a lényegi tartalom, amitől valójában szép az élet. Ezért vízöntő Szaturnusznál gyakran látok egyfajta érési folyamatot, mely egy megkerülhetetlen tény felismerésében gyümölcsözik:


A valódi szabadságot a felelősségvállalás hozza el.


Ez egyetemesen igaz testi, szellemi, és lelki szinten, hisz akkor már tudsz tenni magadért.


Neked most lehetőséged nyílik a valódi szabadság megteremtésére, és egy stabil, erős alapokkal rendelkező személyiségszerkezet kialakítására.


Rajtad áll, hogy miként állsz hozzá.


A teljes radix ismerete nélkül többet nem kívánok írni.

2021. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ami azt illeti, az elmúlt egy hétben minden egyes napra jut valami, némelyikre több is, és nem a legjobbakból, sőt!

Pedig még csak február második felében lesz igazán közel az aszcendenshez. Most még a Jupiter is közelebb van hozzá (aszcendensem a vízöntő 8.fokán van), hát nekem nem igazán hoz szerencsét :/

2021. febr. 3. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval az a problémád, hogy az élet nem csak szivárvány, és csillogás?
2021. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem elég lenne az is, ha a mentális problémáimmal együtt tudnék élni, már úgy hogy funkcionálni is tudok a világban (dolgozni stb.), de igazából azzal is kibékülök, ha ezekhez pluszba nem kell egyik szülőmhöz az ügyeletet hívni szívroham gyanújával (szerencsére minden rendben van), a másik meg nem csúszik lassan az alkoholizmusba.

Változtatni akartam januában, mert már egy jó éve olyan helyzetben voltam, ami tarthatatlan volt és a mentális problémáimat előhozta, vagy rontott rajtuk. Gondoltam segítek magamon, és a Jóisten is megsegít, csak eddig nem segített.

2021. febr. 3. 18:52
 6/8 A kérdező kommentje:

Még januárban egyszer voltam pszichológusnál de az sem volt valami szerencsés, kb. adott egy kegyelemdöfést, amivel még lejjebb kerültem.

De igazából bárhol ha segítséget kértem, volt, hogy nem is kértem, hanem elfogadtam, mert felajánlották az is rossz irányba fordult.

Voltak már eddig is nehéz időszakaim, de ez most valami brutál.

2021. febr. 3. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen mentális problémáid vannak?


A szülők sorsa nem a te sorsod...

2021. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagy eséllyel depresszió, kényszeresség, túlzott önkontroll vagy semmi, szorongás, ami előfordult, hogy elment pánik irányába is. Pontos diagnózis még egyenlőre nincs, ezek csak tünetek.
2021. febr. 4. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!